Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ebben a pillanatban meghaln...

Ha ebben a pillanatban meghalnál, és fel kellene sorolnod, amiket elértél, akkor mit tudnál felsorolni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kimondtam, amit gondolok. Mondjuk, nem csak a szám járt, hanem a gondolataim is forogtak, emellett cselekedtem is. Próbáltam az embereknek segíteni is, viszont sokszor előfordult, hogy emiatt én hátrányosabb helyzetbe kerültem. Az viszont elmondható, hogy minden cselekedettel magamat építettem.
2022. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
saját lakás, szerető szülők, szerető pár és gyermek, két diploma, rengeteg állat és család megsegítése önkéntes alapon(adománygyűjtő napok szervezése lebonyolítása) emberéletek megmentése, elmúlás könnyebbé tétele (intenzív osztályos munka)
2022. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén? Semmit.


Semmi említésre méltót nem tettem, pedig már 35 éves vagyok.

Sose voltam jó tanuló (kivéve 2. osztályban, ahol kitűnő tanuló voltam, az összes többi évben 3-mas, 4-es tanuló voltam). Gimiben már csak 2-3-mas tanuló voltam. Leérettségiztem, szereztem egy sz.r szakmát, amivel a minimálbértől kicsit többet kerestem. Szültem 3 gyereket, akik 18, 16 és 13 évesek. Viszonylag normálisak, nem züllenek. Van visszabeszélés, mindegyik tini. A férjemmel a kapcsolatom kihűlt, de nincsenek nagyobb problémák a kapcsolatban, így benne maradunk.

Van egy kis házunk, nem túl szép, de legalább van.

2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Születésemtől halálomig tartó irígység- és gyűlöletmentes életet.
2022. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Érettségi, diploma, ennyi...

(31 vagyok...)

2022. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerettek néhányan, szerettem néhányat.
2022. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Saját hitelmentes ház,2 autó,stabil jó fizető munkahely,3 gyerek, csak olyan emberekkel veszem körbe magam akiket szeretek.
2022. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Döbbenet, hogy szinte mindenki az anyagiakat emlegeti, pedig a halál pillanatában az a legutolsó "eredmény".
2022. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem anyagiaskodas az h van gyerek es tud mit rahagyni az ember. Aki szulo annak gondolom a gyerek a legnagyobb dolog es fo cel h jo iranyba terelje, megadjon mindent amit tud 🤷‍♂️

Am nekem nincs gyerekem en azt tudom elmondani h mindig azt csinaltam amit akartam, igazabol kb a manak elek es keresek eleget h ez igy mukodjon 😀 Bulinak fogom fel az egeszet. Eleg sok kapcsom volt meg rengeteg baratom van. Elvezem az eletet 🤷‍♂️

30f

2022. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmit!

Számítana ez valamit a halál pillanatában? Ha elértem mindent, (milliárdos voltam és körbeutaztam a világot és mindennap 3 nővel voltam például) akkor is meghalok, nem? Szóval tökmindegy. Bármit teszünk, bárhogy élünk, meghalunk. Kár a gőzért.

2023. máj. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!