Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek hogyan alakult 2022....

Kinek hogyan alakult 2022. január első fele?

Figyelt kérdés
Milyen volt január 16.-án délig az életed? (Január 31 napos, ezért 16. déli időpont lehetett a fele.)

2022. jan. 16. 22:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas, mellé egyéb gondoknak hála többet gondolkodtam már a " gyorsított kijelentkezési formán " mint 2021 egészében.

Szóval helyesbítek, az unalmas gyenge kifejezés volt, inkább olyan padló saját részről.

2022. jan. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

19-es válaszoló: nem baj, ha nem sikerül azonnal valami! Bármikor be tudod pótolni a tanulmányaidat!


20-as válaszhoz vissza kell lapoznom, úgy tudok csak írni.


21-es válaszoló: ha padlót is fogtál, akkor is van felfelé út ebből! (Lehet, hogy csak a télies időjárás visel meg, attól van unott hangulatod!) "Gyorsított kijelentkezési formán" mit értesz, szabad megtudni?!)

2022. jan. 17. 04:55
 23/37 A kérdező kommentje:
Ja, most látom csak a 20-as válasz köszönetnyilvánítás születésnappal kapcsolatban. Nagyon szívesen, máskor is! :)
2022. jan. 17. 04:56
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy hosszabb út volt lefelé, csak most értem el az aljára, vagy legalábbis valahol ott járok. Lelki és egészségügyi okok így egyben, már ha úgy veszem 2018 óta tartó munkája, csak most érkezett el ez a szint, hogy egyre többet gondolkodom a dolgon. Gyorsított kijelentkezési formán... Szóval, hogy egyre kevésbé érzem magam jó helyen ezen a világon.
2022. jan. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Te jó ég, kedves 24-es válaszoló! Én is kritikus helyzetben vagyok, de azért még küzdőképes!


Légy szíves, ne add fel a reményt, mert mindig van kiút! Még akkor is, ha nem látszik.


Hívd nyugodtan a 116-123-as lelkisegélyt, amely éjjel-nappal elérhető ingyen! Akár írhatsz is nekik, csak szedd össze a gondolataidat szépen.


Betegségekkel kapcsolatban nagyon sokféle fórum létezik, ahova beregisztrálhatsz és hozzászólhatsz mindenféléhez.


Próbálj meg a súgó kérdőjellel ellátott kis menüponthoz fordulni a lapok tetején, ha nem boldogulsz valamilyen funkcióval/alkalmazással.


Van olyan kategória is, hogy SZÁMÍTÁSTECNIKA ezen az oldalon. Talán ott is segíthet valaki. Jó munkát kívánok! Ne add meg magad a felesleges önsajnálatnak! Hidd el, nem jó tanácsadó!

2022. jan. 17. 05:33
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Beteg voltam, anyámat kifogják lakoltatni, nem akarnak megadni egy tárgyat az egyetemen. Eddig elég szar, és még hol a vége.
2022. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Szarul. Szeretnék munkahelyet váltani. Legalább 20 interjún voltam, vagy átverés volt (más munkakör, kevesebb fizetés) vagy nem hívtak vissza.
2022. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi borzalmas évemhez képest jól indult az idei, azonban pár napja megint előjöttek a tavalyi mentális nyavalyák, valamint második napja nem érzem valami jól magam. (valószínűleg a mentális leterheltséghez lehet köze, mert akkor szoktak ilyen tünetek jelentkezni)
2022. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

26-os válaszoló: A Város Mindenkié elnevezésű civil szervezethez fordulj segítségért édesanyád kilakoltatás ellenes ügyében! (Facebook-on is rajta vannak!)


Utcajogász is van személyesen péntekenként 15 és 17 óra között. (Most nem a Blaha Lujza téren vannak, hanem a Rákóczi téri 4-es metró járat közelében.) Szintén segít a facebook. Írd fel valahova az elérhetőségeiket! Nevek, telefonszámok, e-amil címek!


Jogi segítségnyújtó osztályok is léteznek több munkatárssal lakóterületenként. (Én a budapestihez tartozom.)


Családsegítő szolgálat munkatársai is segítenek ADÓSSÁGKEZELÉSBEN, ha azzal lenne a gond.

2022. jan. 17. 10:49
 30/37 A kérdező kommentje:

27-es válaszoló: biztosan sikerrel fogsz járni, ha kitartasz továbbra is!


Ha nem a munkaügyi központ segít, akkor létezik jogi segítségnyújtó osztály (munkajog kategóriában is van jogorvoslat,) valamint munkaügyi hatóság is van szabályellenes visszaélések jelentésére.


Legyél biztos abban, hogy javulni fog a helyzeted, hiszen teszel érte!

2022. jan. 17. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!