Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rajzilmektől volt...

Milyen rajzilmektől volt visszatérő rémálmotok?

Figyelt kérdés
Nekem régen a Parkműsor egyik részében mgejelnenő torta fejű karaktertől voltak visszatérő és folytatódó rémálmaim. Elsőnek csak szörnyekkel lógatott fejjel lefelé engem, majd már kergetett is egy klinika folyosólyán. Nektek volt ilyenetek? Ha igen melyik rajzfilmtől?

2022. jan. 17. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Varjú dombi mesék garantált rémálom.
2022. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a Pinokkióban szamárrá változik a srác, az gyerekként a legfélelmetesebb dolog volt számomra és a mai napig kényelmetlenül érzem magamat, ha eszembe jut. Meg ahogy a jelenet elején az anyukájukért sírnak a többiek... Uh.

https://www.youtube.com/watch?v=tgmfV5VLHvs

2022. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pampalini, Gusztáv
2022. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek a műsornak a végén lévő zenéjétől rettegtem gyerekkoromban,pontosabban a manókat tartottam nagyon ijesztőnek.Emlékszem,attól féltem,hogy a manók elviszik a házunkat vagy elrabolnak engem meg ilyesmi XD Valószínűleg a gyerekkori félelmem miatt tartom most is nagyon nyomasztónak


https://www.youtube.com/watch?v=FUsIbj3s-qY


A főcím dala sem jobb


https://www.youtube.com/watch?v=VEtnfZnLMmc

2022. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

De jó ez a kérdés.


Van egy mese, fogalmam sincs, mi a címe, és csak ez a jelenet rémlik belőle. Ha tippelni kéne, azt mondanám, magyar/lengyel/cseh, ilyesmi, de lehet csak azért, mert régi. Vagy báb volt, vagy claymation (mint a Wallace & Gromit - na abban a pingvintől féltem).


Annyi, ami megvan, hogy van egy ház vagy fogadó, süt ki a meleg, sárga fény, és van egy báb (talán egy öregasszony), aki felállít egy dobozt vagy hordót, hogy ráálljon és benézzen a házba. A hordó felborul, a néni (?) leesik háttal nekünk, és fekszik a hátán, az arca van a legközelebb hozzánk, és ott fekszik mozdulatlanul, a szeme fennakadva.


3-4 éves lehettem, annyira féltem tőle, hogy kész. Tippem sincs, hogy mi lehet.

2022. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kacsamesék: az a rész, mikor Dagobert bácsi visszamegy a szülőföldjere, és a druidakkal találkozik. Az is para, mikor szellemkastelyba mennek, Dr. Lúdmaj von Furakacsa szellemetol retteg mindenki. Meg van egy rész, ami szintén szellemes, de nem ugrik be semmi, csak hogy lovaskocsival mennek a szellemek.

Igazság szerint most is kicsit beszartam, hogy ezt leírtam. :D

2022. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Courage the cowardly dog, magyarul bátor a félénk? kutya.

Hirtelen ez jutott eszembe, hogy volt egy rész ahol élve elástak valakit, meg úgy az egész rajfilm szerintem creepy.

Rémálmom mégis a Kör című filmtől volt nagyon sokáig, mivel kellett elmennem megnézni 8-9 évesen, persze. Tök nekem való volt, még hónapokig álmodtam Saraval, meg hogy ott vagyok a kút mélyén és rámcsukják a fedelét.

2022. jan. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem vagy 2 hétig amikor kisebb voltam a minyon-ból (bocsi nem tudom, hogy kell írni) volt. Abban van egy ilyen negatív nő karakter és vele álmodtam mindig, emlékszem valamiért annyira rettegtem, hogy nem mertem aludni.
2022. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Varjúdombi mesék, Krisztifóró, A hegy gyomrában (nem mese, de gyerekeknek készült), Ezüst Nyíl (a medvéktől)
2022. jan. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9# Basszus tényleg, A hegy gyomrában! A Pampalini meg Gusztáv szimplán csak taszító volt, de a egy gyomrábantól rémálmaim voltak meg valami undorhoz hasonló érzés, annyira, nyomasztó, beteg sorozat volt. A Krisztofóró is egy antipatikus rajzfilm volt, de ez a hegy gyomrában mindennek az alja, brr.
2022. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!