Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Napsutesben es szeles idoben...

Napsutesben es szeles idoben konnyezik faj a szemem es nem tudok fel nezni, erdemes elmenni szemészetre vagy tök felesleges? 22L

Figyelt kérdés

Nagyon idegesit. Ha fuj a szel akar egy kicsit is nem tudok fel nezni lehajtot fejjel megyek. Ha sut a nap szinten nem tudok felnezni, még hunyoritva sem tudok felnezni a foldet bamulom barhova megyek.

Ha elmegyek szemeszetre ir fel valami gyenge szemuveget? Amugy csak kintre kene szemuveg, bent nem bantja semmi


2022. jan. 18. 00:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szinte csak sötétben nincs semmi ilyesmi problémám mar nem sokara vampir leszek mert csak este tudok menni barhova :D
2022. jan. 18. 00:44
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
A szemed színe: kék lehet. Azoknak nagyon érzékeny a látószervük.
2022. jan. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, érdemes megnézetni de egy napszemüveg megoldást jelent a napfényre is meg a szélre is

Egyébként 2-esnek mondom, nekem is kék, de nagyon jó géneket kaphattam, mert ilyesmi gondja nincs a szememnek :D lehet, hogy nem látok vele (-4.5), de a napfénnyel nincs baj! :D

2022. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A napszemuveggel az a problema hogy nem birom elviselni magamon soha nem hordtam

Amugy barna a szemem nem kek :D

2022. jan. 18. 00:59
 5/13 anonim ***** válasza:

Viszont akkor a rendes szemüveg sem lenne kényelmes

Egy kontaktlencse is segíthet ezen, bár nekem az a tapasztalatom, hogy lencsében sokkal rosszabb, ha fúj a szél (nem mellesleg volt olyan, hogy kifújta), viszont a napfény kevésbé zavar

És mióta van, nem siratom meg a hagymát se :D

2022. jan. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Érzékeny a szemed, erre nincs orvosi megoldás.
2022. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Van megoldás. Fordulj szemészhez.
2022. jan. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom, fenyerzekeny
2022. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Használj napszemüveget
2022. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs műszempillád?

Nekem akkor volt ilyen problémám hosszú ideig mikor nem bírtam valamelyik anyagot (valszeg ragasztót), amit a pillás használt.

Szakember váltás után megszűnt a problémám teljesen.

2022. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!