Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tennél ki fb - profilod...

Miért tennél ki fb - profilod ak egy fél meztelen képet ahol szinte tolod meg le a nadragodat is, hogy lássák hogy is nézel ki!?

Figyelt kérdés
Most őszinten...miert tesz ki valaki magáról félmeztelen képeket? Leginkább férfiak körében látom ezt de a húszas évei elején karon (kis) lányok körében is elég elterjedt jelenség. Valaki meg magyarázza nekem mert irtó kíváncsi lettem és nem tudom mire gondoljak. Értem én, hogy maga mutogatás melegágya és a legegyszerubb, legkönnyebb...
2022. jan. 18. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Exhibicionista.
2022. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy debil senki vagyok, más oka nem tudom mi lehet.
2022. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miutan evek ota latom, mi megy, mar csak azt tudom mondani, azert, mert latta. Mert ilyen kepekkel van tele az internet minden felulete.
2022. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kifogyja a fellelhető legvékonyabb nadrágot a szerencsétlen, aztán feldob egy szálkásnak is tekinthető egósimogatót, ha már nincs mit vacsorázni.
2022. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!