Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi utállat a...

Miért van ennyi utállat a rendőrséggel szemben, és mi ez hogy "Mindenki rendőrnek születik, de van aki továbbtanul." ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azért utálom úgy általánosan őket, mert a legtöbbnek gyakorlatilag semmi haszna nincs, csak közúti bírságot tudnak osztani, ha baj van csak akkor jönnek ki amikor már vér folyik...de addig semmi.


A drog problémával sem tudnak semmit kezdeni, egyszóval ha nem lennének, igazából nem nagyon tűnne fel senkinek.


Persze ha rendőr lennék én is lehet ilyen tróger lennék, és persze vannak kivételek.

2022. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál már értelmes rendőrrel?

Mert én nem.


Vagyonőrként sokszor volt dolgom rendőrrel, mert hívni kellett.

Közemberként többször tettem feljelentést.


Egyszerű szituációkat nem tudnak kezelni, vagy nem akarnak foglalkozni az ügyeddel.

2022. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez a közlekedésiek miatt alakult ki nagyrészt. Akibe több szorult, az nem ott köt ki végleg.
2022. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az hogy utállni valakit, elég durva fogalom. Egyébként hogy valaki rendőr legyen sokat kell tanulni és rengetek alkalmassági vizsgán kell át esni, és vannak bizonyos kizáró okok. Az én szubjektív véleményem szerint szemfényvesztés és hirtelen felindulásból történik ha egy rendőrrel valaki találkozik és mindjárt az jut eszébe az embernek rólua hogy nagy az arca (Kivétel tényleg vannak olyan rendőrök akik tényleg visszaélnek a hatalmukkal és lenézően illetve fasiszta módon viselkednek az átlagos állampolgárokkal). Elsem tudom képzelni mi lenne az országba ha nem lenne rendőrség...
2022. jan. 18. 21:56
 5/11 A kérdező kommentje:
Róla* sry autocorrect.
2022. jan. 18. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindent a szőnyeg alá söpörnek, ha csak a média fel nem kapja, vagy a pártból leszólnak nekik
2022. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekik is azt kell csinálniuk amit mondanak nekik. A munkájukat végzik. Ha nem tartjuk be a szabályokat megbüntetnek. Mondom ezt úgy hogy én is kaptam már csekket.

Az hogy valaki rendőr lehessen rengeteg pénz, energia és kitartás mert nem adják azt sem ingyen

Lehet utálni őket de csak a munkájukat végzik.

2022. jan. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Pl az olyanokért, hogy megállít a rendőr, közli hogy átléptem a záróvonalat, vállalom-e a bírságot. Nem, mert nem léptem át. Rendben, akkor motor marad (nem település, autóút), bevisz 48 órára. Utána mehetek, mivel tényleg nem történt szabályszegés. És ez nem a sztorim, csak az egyik.


Biztos van normális is. Sőt, a többség az. De a nem normálisokat nem vetik ki maguk közül.

2022. jan. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A munkájukhoz való morális viszonyulás miatt. Amikor becsületes megtalálóként beviszel leadni egy utcán elhagyott és megtalált ékszert és a kapuszobán szolgáló rendőrnő azt mondja neked - csak azért, mert megzavartad a téli álmában, - hogy ő bizony nem adta volna le, nincs mit kérdezni. Amíg fizikálisan nem ömlik valakiből a vér, addig "nem tehet semmit" egyik sem - és a többi. Tényleg nem alaptalanul merül fel az emberben a kérdés, hogy mire kell fenntartani egy olyan szervezetet, amely a közember érdekeinek, nyugalmának, biztonságának védelmére hivatkozva "csak van", de nem tevőleges. Én nem gyűlölöm őket, mert tisztában vagyok azzal, hogy szigorú szabályok mentén élik az életüket és nem egyszerű megfelelni a rendőri hivatásnak, az viszont nálam is kiveri a biztosítékot, ami az utakon folyik és érdemben nem lépnek fel olyan emberekkel szemben sem, akiket öt életre ki lehetne tiltani még gyalogosan is a közúti forgalomból, akkora állatok, ha nem éreznek kontrollt maguk felett.
2022. jan. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem magyarázom el ezredszerre is az ország XX. századi történelmét. A kommunizmus, szocializmus, és a mostani diktatórikusba hajló rendszerek velejárója.
2022. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!