Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van viszonylag fiatal...

Honnan van viszonylag fiatal (30-40 éves) embereknek 40-60 millió forintja?

Figyelt kérdés

Hogy tudnak venni normális méretű szép otthont a városban. Tele van ilyen szépségekkel az összes hirdetőoodal is... :(


Nem rosszindulatból kérdezem, tényleg érdekel. Itt vagyok lassan 30 évesen, van megtakarításom, de úgy érzem, elérhetetlen álmokat kergetek. 2-3x annyi pénzemnek kellene lennie, mint amennyit összeszedtem, pedig az is sok áldozattal járt és kilátástalannak érzem a jövőm. :(


2022. jan. 20. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem milliós hitelem van 32 évesen. Úgyhogy én még irigyellek is xd
2022. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Ja és én is kicsi lennék miből van ennyi pénzük
2022. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

20% önerővel már tudnak felvenni hitelt, az sokszor öröklésből jön össze.


Vagy a sok családtámogatás, egy pár, ha vállal 3 gyereket, gyakorlatilag 80-90 milliókig hozzájuk van dobva pénz.

2022. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
28 eves koromig nem nagyon tettem felre (utaztam, doktoriztam, buliztam, kepeztem magam, parommal albira koltottem, elvoltam). Aztan szabaduszokent evi 7-8 millát félre tudtam tenni normal eletvitel mellett. Igy 31 evesen vettem egy 26 millios kellemes kecót, kb 5 millio felujitas (ez ment hitelbol), 3 millio kütyük és bútorok. Hitelt visszafizettem 1 ev alatt. A lakas most 40M felett ér, 170+50 rezsiert lehetne kiadni. En valahogy igy.
2022. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen ismerősöm. Elkezdtek egy vállalkozást még ketten, szerintem pofátlanul sok pénzt elkérve, aztán idővel lett pénz alkalmazottakra - akiket nem jelentenek be. Nyilván ha alkalmazottként gürizel és lakást bérelsz (mint én) akkor ennyi pénzt egy élet alatt nem gyűjtesz össze.
2022. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem hitelből....

Párom 15 éve pokerezik neki meg abból.

2022. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

lassan 30 vagyok, most van 13 millióm a bankban, ha ezt befektettem volna, akkor már a duplája is meglenne szerintem


ha hajtottam volna magamat komolyabb pénzért, több munka stb, akkor már a 40 is meglenne, ha nem több


mondanám, hogy szoftverfejlesztőként könnyebb összeraknom, mint másoknak, de pont a múltkor beszélgettem egy ismerőssel, hogy pincérként miket lehet itthon keresni nyáron (igaz elég kemény munkával), szóval másoknak sem lehetetlen

2022. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Összesen kp.-ban nincs ennyi, de 33 évesen kezdtem el gyűjteni, 37 évesen vettem fel hitelt a kb 40 milliós házhoz, most még kb. 6 millió kell a végtörlesztésre. Ha valami patkányságot nem találnak ki koronaügyileg a köv 2 évben akkor meg is lesz. Ha valami közbejönne, akkor a feleségnek is be kellene szállnia a maradékba.
2022. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Én is szoftverfejlesztő vagyok, ráadásul külföldi cégnek számlázok, havi 2000-3000 eurót tudok félretenni.
2022. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7

Én is szakmabeli vagyok :)

2022. jan. 20. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!