Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kondoltok a feminizmusról?

Mit kondoltok a feminizmusról?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek vele
Hát...
Hülyeség
Azt se tudom mi az
Nincs bajom a feminizmussal de én nem vagyok az
Nézőpont kérdése
39 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%
Mint mindenben, a szélsőségeség és radikalizmus ebben sem életképes dolog. De maga az eszme, amíg a realitás talaján áll, addig szerintem mindkét nem számára egy rendkívül hasznos és felszabadító dolog, ha megvalósul egy kapcsolatban, munkahelyen vagy akármilyen relációban.
2022. jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
13%
Rég átesett a ló túloldalára
2022. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok ellene de nagyon tul van tolva. Emiatt meg mar inkabb zavaro. Mint a melegek. Leszrom ki meleg de annyira az arcunkba toljak h mar emiatt kezdem megutalni oket. Szal kiharcoljak az emberek ellenszenvet pedig am le se szrna senki
2022. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
17%

A feminizmust a férfiak életképtelensége hozta létre.

Egy férfi már nem férfi. Nem ismeri az udvariasságot, a gálánsságot, fogalma sincs mit jelent úriemberek lenni.

Mit tud tenni egy ilyen helyzetben a nő, aki az alapvető tiszteletet nem kapja meg?

Kiharcolja magának.

2022. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
16%

A feminizmus igen fontos - Ny-Európán és Amerikán KÍVÜL.

Mert bévül már egy olyan gond van, hogy ez soha nem fog leállni. Már régen nőuralom lesz, és még mindig harcos feministák fogják hirdetni az igét, és küzdeni a gaz férfiakkal.

2022. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
8%
Nevetsegesek 🤭 Nemertem mi gondjuk a noknek -.- ezek ilyen noi agyszulemenyek amiket a ferfiak nem ertenek meg meg le se szrjak.. mindent tul komolyan vesznek
2022. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
2%
Bekéne tiltani !!!
2022. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
Azt kondolom hogy jó.
2022. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
11%
Igazából ez is csak egy hangos kis kisebbség semmi más. Szóval részemről aki annyira akar legen részese, sokat nem sozt vagy szoroz , főleg hogy sok esetben totál logikátlan dolgok miatt problémáznak.
2022. jan. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nekem 8 ki mit gondol róla de 1 biztos a feminizmus a férfigyűlölet szinonimájává kezd válni.
2022. jan. 21. 08:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!