Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érezzem így jól magam...

Hogy érezzem így jól magam egy buliban?

Figyelt kérdés

Abszolút nem vagyok partizós típus, de most hétvégén elmegyek egy clubba egy barátommal, és az ő barátaival. Végig velük leszek, de nem ismerem őket. Nem cigizek, és nem is iszom. Arra nyitott vagyok, hogy beszélgessek velük és megismerjem őket, de ez az ereszd el a hajam nagyon nem az én világom.

Lehet így élvezni egy bulit, vagy hagyjam a fenébe?


23N


2022. jan. 20. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
háááát... szerintem ha alkohol kilőve, akkor az működne még, ha esetleg oda vagy a zenéért ami ott lesz. de ha ez sem, akkor szerintem csinálhatod azt, hogy maradsz amíg még beszámíthatóak és élvezed a beszélgetést, aztán meg egyszerűen elsomfordálsz haza :D Szóval szerintem az a lényeg, hogy azt csináld ami neked jó és ne azt amit ők csinálnak. Ekkor érezheted jól magad.
2022. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ha nem amúgy nem a te világod nem biztos, hogy pont most a covid csúcs a legjobb időzítés.
2022. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy koktélt azért meg ihatsz, akár alkohol mentest is. Beszélgess velek, táncoljatok, ismerkedj. Csak a hozzáálásodon múlik az egész
2022. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tarsasagtol fugg. Ha ok se pialnak meg olyanok mint te akkor elvezheted. Ha bebasznak vagy beszivnak ugy valszeg nem fogod elvezni jozanon. En nem mennek buliba ha nem fogyasztanek semmit. Valszeg kirandulgatni, mozizni meg ilyesmi helyekre jarkalnek nem discoba
2022. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én voltam józanul buliban, barátnőm ismerőseivel. jól éreztem magam velük, vannak azok a típusú részegek, akikkel el lehet h.lyeskedni ha részegek, velük/rajtuk nevetni 😁
2022. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ők az ész nélküli bulik hívei akkor nem biztos, hogy tetszeni fog.

De ha kúltúráltan eliszogatnak, beszélgetnek akkor akár jól is érezheted magad.

De amúgy semmi baj nincs veled attól hogy nem iszol és nem dohányzol.

2022. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem akkor itt az idő megismerkedni az alkohollal.
2022. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha nézem a programokat, de ilyenkor elképedek, hogy egyeseknek milyen sok idejük van lazulni. Nem szabad kihagyni, ha érdekel téged.
2022. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Minek mész akkor? Úgyis szenvedni fogsz
2022. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De édesek vagytok :) Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld pacsi :)
2022. jan. 20. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!