Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, mintha...

Éreztetek már olyat, mintha valakit ezer éve ismernétek, pedig csak most találkoztatok először?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint fél éve ismerem az egyik kollégámat. Azóta, amióta megpillantottam, elfogott egy érdekes érzés. Mintha régóta ismerném. Rengeteget gondolok rá, de nem is azt, hogy akarnék tőle valamit, csak jó lenne beszélgetni és csak beszélgetni.


Nagyon ritkán látom amúgy őt, de a múlt héten közösen volt dolgunk, ez még jobban megerősített, hogy én őt régről ismerem.

Folyton az jár a fejemben, hogy beszéljünk még.


Mindketten párban élünk, semmi probléma a párkapcsolatomban, nem bántanám meg a páromat, de egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejemből. Már megőrülök a gondolataimtól, bűntudatom is van.


Én vagyok a nő.

27/N


2022. jan. 21. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként spirituális beállítottságú vagyok, hiszek az előző életekben.

Ha valaki tapasztalt hasonlót, szívesen olvasnám a véleményét.

2022. jan. 21. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, éreztem, de olyannal, akivel sokat beszélgetek és nem csak hébe-hóba, hanem progresszív módon halad a baráti kapcsolatunk.

Azok alapján, amiket leírtál, szerintem ez inkább vonzalom, akkor is, ha nem akarod bevallani magadnak.

Nem baj, ha nagy hatással van rád valaki, pláne ha még nem vagy elkötelezve a jelenlegi pároddal, csak azt kell tudnod, illetve eldöntened, hogy az egy járható út lenne-e, egyáltalán, a kollégád is így érez veled kapcsolatban?

2022. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen beállítottságú voltam, mint te, és találkoztam is egy ilyen személlyel, és pont úgy éreztem, mint te. Hát, más véleményem nagyon nincs a témáról :)

Nem bírtuk egymást elviselni, végül elmentem a közeléből.

2022. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Férjemmel éreztem mikor először találkoztunk. Sikerült egy éjszakát reggelig beszélgetni, mint egy rég nem látott baráttal, fesztelenül.

Ennek már 14 éve

29/N

2022. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Most is ilyen helyzetben vagyok.

2022. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima vonzalom amit próbálsz mindenféle spirituális köntösbe öltöztetni, mert nem mersz szembenézni azzal, hogy foglalt létedre foglalt emberbe szerettél bele. Pedig van ilyen.
2022. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:ha igazán szeretitek egymást,miért nem szakítotok,és lennétek együtt?

Fiatal vagy még,27 éves.

2022. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is vonzalom, csak nem akarod beismerni
2022. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!