Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet, hogy másodikon lakó...

Létezhet, hogy másodikon lakó szomszéd zajongását hallom a negyediken?

Figyelt kérdés
Tégla lakás, nem panel. Én a szélsőben lakom, ő középen, de gyanakszom az új szomszédra, mert elég gázul viselkednek és hangosak. Éjszaka nagy dübbenések vannak, mintha ütnék a falamat vagy finoman megrugnák a szoba ajtóm. Ez csak most az utóbbi egy hónapban lett észrevehető, de mindennapos.
2022. jan. 23. 14:00
 1/5 Hanna S ***** válasza:
Persze, lehetséges. Én is tégla lakásban lakom és nálunk pont fordítva van. (Én lakom a másodikon és szinte egyfolytában bömböl a zene a negyedikről)
2022. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges. Pl ha a fűtéscsövet üti valaki, az földszinttől a 10. emeletig mindenkinél hallatszik.
2022. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet
2022. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fat vagnak a kandalloba? Vagy a no klopfolja a hust? En evekig azt hittem,h felujitanak,kozbe csak a hulye szomszed klopfol minden nap.
2022. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hanna S ***** válasza:

#4


:D

2022. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!