Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnyán ősze vesztettek,...

Csúnyán ősze vesztettek, manipulálni próbált és mivel nem jött osze neki közölte hagyjam békén és törölt minden honnan. Nornalis az ilyen?

Figyelt kérdés
Hagytam is nem is vágyó hajlandó többet az exem keresni. 37 évesen így viselkedni mert nem úgy történt ahogy ő azt el gondolta és csak támadni tudott, és törölt minden lehetséges platformon. Miután profil képet cseréltem rá 2 nap, hirtelen elő került messengeren, 1 perc után el is tűnt. Utána már csak kíváncsiságbol cseréltem újra biztos jól láttam-e. Mint kiderült igen utána ismét el tűnt! Na én ott tiltottam ha már én hagyjam békén. Ez kB 3 hónapja volt. Ha én most fel engedem a tiltást (nem utána kutakodok, rá se vagyok hajalando nézni!!!!!) ismét messengeren az ismerőseim között fog szerepelni? N29(remélem nem) a nornalis segítséget előre is köszönöm (nem értek ehez🙃)
2022. jan. 24. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem hagyod tiltva? Nem is értem a kérdést.
2022. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesztek ismerősök ha már egyszer tiltottad

A Messenger még feldobhatja neked de annak nincs jelentősége

Ismerősök nem lesztek, úgyhogy ahoz hogy bármit is lasson vagy te láss, be kell jelölnötök egymást.

A Messenger viszont akkor is feldobhatja az aktív ismerősök között még ha nem vagytok ismerősök.

Nekem is feldob néha olyanokat akikkel régen beszéltem de már nem ismerősöm

2022. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A billentyűzet kiosztásnak semmi köze ahhoz, hogy az összetett szavakat külön vagy egybe írod, a dupla mássalhangzókat kihagyod-e vagy, hogy értelmesen meg tudod fogalmazni mit is akarsz.

Szóval ne fröcsögj a 2-es válaszolóra.


29N, már régóta olvasgatjuk a szörnyű irományaidat, hogy micsoda kálvárián mész keresztül ezzel az emberrel.

Többször elmondtuk és én is osztom ezt a véleményt, hogy ha ennyire mérgező volt a kapcsolatotok, akkor ne akard se feloldani, se újra kapcsolatba lépni vele.

2022. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4# köszönöm szépen!
2022. jan. 24. 17:40
 5/6 A kérdező kommentje:

5#balad tényleg valami mentális-pszichés problémák vannak!

Menj és kezeltesd magad... Nem rosszindulatbol mondom... De majd még köszönöd!

2022. jan. 24. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
o.O
2022. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!