Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatom meg ezt a...

Hol találhatom meg ezt a videót? Úgy emlékszem, hogy cikket is írtak róla akkoribban több helyen, de ezeket se találom.

Figyelt kérdés

2017 körül a Youtube-ra töltött fel egy videót egy amerikai 19 év körüli lány. Szinte végig sírt benne, és arról beszélt hogy mekkora hibát követett el. Pár évvel azelőtt feljelentette az apját szexuális bántalmazásért, bíróságon is tanúskodott ellene. A férfi több év börtönt kapott. Csak hogy ez nem volt igaz, hazudott az egészről, mert nem volt semmilyen bántalmazás, szándékosan lépett egyszer vele szexuális kapcsolatba, amihez le kellett itatnia. Csomószor elmondta, hogy ez az ő hibája, és szeretné visszacsinálni. Nemsokkal a videó készítése előtt halt meg az anyja, arról is beszélt. Meg azt is elmondta, hogy egyedül maradt, ki fogják dobni az utcára.

5 perc körüli hosszúságú lehetett a videó, telefonjával vette fel, állított képernyős volt a videó. Akkoriban láttam ezt, mikor felkerült a Youtube-ra. Úgy emlékszem, hogy több külföldi hírportálon is megírták, gondolom hozzám is onnan jutott el a videó. Kíváncsi vagyok, hogy mi lett végül az ügyből. Megpróbáltam megkeresni, de nem találtam meg konkrétan ezt. Tudja valaki, hogy mi lett a vége?



2022. jan. 25. 20:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!