Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tenni majd a...

Mit kellene tenni majd a bátyáimnak és édesanyámnak, kedves Fideszesek. Kérlek válaszolnátok?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és meleg. Ha lesz a 3 bátyámnak gyereke, és nekem is összejönne végre egy hosszútávú tartós monogám kapcsolat egy velem egykorú pasival, akkor hogyan lehetne én rólam és a páromról beszélni családon belül?

2022. jan. 26. 16:35
A kérdező szavazást indított:
Ne vigyem oda semmilyen családi eseményekre.
Ilyen elképzelhetetlen, mert minden esetben kitagadják a melegeket, ha kiderül.
9 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Legyetek meg a külön kis intim szférátokban ,ennyi.Nem kell reklámozni,az ember intimitása amúgy is magánügy.
2022. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ha a három bátyám nejeivel megjelenhet, és örülhet anyukám menyeinek és unokáinak, és anyám legalább ugyanígy együtt látna engem azzal a férfival aki boldoggá tesz, meg úgy a 4 fiát együtt... akkor te mégis úgy döntenél, hogy mi az önkéntes szeparációt válasszuk?
2022. jan. 26. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Oldjátok meg ezt a problémát családon belül. Nem értem, hogy a nagyközönségnek mi köze ehhez.
2022. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért a fideszesektől kérdezed?És miért nincs értelme a kérdésednek?
2022. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Egyrészt,másrészt a homoszexualitás összes spektruma alapvetően abnormális viselkedés.
2022. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én egy sprektumát ismerem a homoszexualitásnak, és ha nem normális lenne, akkor életem minden területére kihatna, munkateljesítményemre, tanulási kézségeimre... szociális kapcsolataimra....
2022. jan. 26. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
en nem ertem a kerdest. az a bajod hogy egy csaladi esemenyre csak hazastarsat lehet vinni? ez nem igy van, soha nem voltam meg hazas, de az 5 eves kapcsolatomat nem szeparalom el a csaladomtol, csak mert nem vagyunk hazasok
2022. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szociális kapcsolataidra máris kihat, mert már most attól rettegsz, hogy mi lesz csalàdon belül. Ugyanez lesz majd a baráti körödön belül is, az utcán is és a kocsmában is.


Egyébként a szüleidet te ismered, ha azt mondják, hogy ne vidd be a házukba a pasidat, akkor 2 lehetőséged van:

1. Te sem mész oda többet

2. Egyedül mész.

2022. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell olyan szavazást indítani, ahol nincs releváns válasz?
2022. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!