Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyi egy "környezetszennyező,...

Nagyi egy "környezetszennyező, vén disznó"?

Figyelt kérdés
Az énekelték a gyerekek, hogy a nagymamájuk egy "környezetszennyező vén disznó". Vajon ez igaz?

2022. jan. 27. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Oké
2022. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Greta Thunbergnél valami nem stimmel. Jól fel is használja a politika.
2022. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Grétike mostmár a nagymamákat akarja betiltani? How dare you?
2022. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyerekek? Hol énekelték? Honnan tudjuk, hogy ismeretlen gyerekek ismeretlen nagymamájára igaz-e?

Miről van szó? :D

2022. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2022. jan. 27. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Köszi a linket.

Hát, érdekes téma, az biztos. Nekem tulajdonképpen a két még élő nagyszülőm szokott egymással összeveszni ezen a témán, nagymamám iszonyatosan ki tud akadni nagypapámra hasonló okokból, hogy környezetszennyező "vén f@sz" (idézet a nagymamámtól, én nem nevezném így).

Engem is elkeserít, hogy sok "idős" (inkább középkorú és attól felfele) milyen mértékben tojik rá, hogy mi lesz a fiatalabb generációkkal.

Az általánosítás elég zavaró, vannak tök környezettudatos idősek is.♥

2022. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A cikknek az első néhány sorát olvastam el, mikor ideértem:


"A tüchtig nagymami motorozása havi ezer liter szuperbenzint jelent, mert nagyi az öregotthonban is motorral közlekedik,..."


Egy motor fogyasztása szerintem 2-3 liter/100 km. De hátha tévedek, számoljunk 5 literrel. Eszerint ezer liter benzin 20.000 km motorozást jelent (ill. valószínűleg ennél is jóval többet). HAVONTA!!!


Ennyit erről. Hazudozni gátlástalanul, az nagyon megy valahol valakinek. Ha ebben egy közszolgálati rádióadó is partner, az viszont már nagyon nagy baj.

2022. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan motor is, 6-8 litert eszik...
2022. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!