Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha 30 évesen is...

Mit csináljak ha 30 évesen is úgy nézek ki, mint egy tini?

Figyelt kérdés
Nőiesen öltözködök, sminkelem is magam, de mégis kislányosan nézek ki, az arcomon alapvetően nem tudok változtatni. Még a családom is mondja, hogy egyáltalán nem egészséges, hogy ennyivel fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Pl. Kulcsár Edinával hasonló korú vagyok, ő nőies, és pont annyinak néz, amennyi éves, én meg nem. Sőt még sok fiatalabb is, idősebbnek néz ki, mint én.
2022. jan. 27. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki :D
2022. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Haj, smink, ruházkodás mind tud alakítani ezen.
2022. jan. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
40 évesen meg 30 akarsz majd kinézni. Neked semmi sem jó?
2022. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

A nők nagy százaléka rengeteg pénzt költ arra, hogy fiatalabbnak nézzen ki a valódi korához képest.

Neked ez nem kerül semmibe.

Miben gátol az, hogy nem 30 évesnek nézel ki?

Hogyan kell kinéznie egy 30 éves nőnek szerinted?

2022. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Borzasztó lehet hogy 30 évesen nem kiélt, lelakott fejed van mint ennek a celeb ribizlinek akit példának felhoztál.
2022. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Ha nagyon zavar, akkor sminkkel tudod magad öregíteni. Én is mindig kislányos voltam. Most, túl a 40-en 30-nak szoktak nézni. Később te is örülni fogsz neki! 🙂
2022. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen ugyanígy voltam... :D és tök bosszantott... nem kellett volna. 38 évesen még elkérték a személyimet, amikor bort vettem a boltban.

Most, 43 évesen már csökkent ez a fiatalosság (ha gitár van a hátamon, kevesebbnek néznek, ha a kiskamaszaimmal megyek, akkor korombelinek) szóval részben genetika ez, igen, de hidd el, az élet ráírja az arcunkra előbb-utóbb, hogy korosodunk. Ha másért nem, látni a mimikából, szemed tükréből, hogy sokat éltél már meg. Meg aztán jön a többi testi jel, én pl. vissza-visszatérő csonthártya gyulladás miatt néha úgy megyek, mint egy öregasszony. HŰ de vonzó. Ez van, és? :) Legalább a kisugárzás maradjon fiatalos!

2022. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem tininek szoktak hinni,így 29 évesen,ráadásul többször előfordult már,hogy a meló helyeken rákérdeztek,hogy diákmunkán vagyok-e,én örülök neki,hogy fiatalnak néznek.Nem tudom,hogy ez számít-e,de én sose sminkeltem magam
2022. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki.

Engem 33 éves létemre 16-18-nak néznek. Ki is használom, ahol csak tudom.

2022. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki!
2022. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!