Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi rosszabb a magányosságnál?

Mi rosszabb a magányosságnál?

Figyelt kérdés

2022. jan. 28. 13:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Élő halottként, - kiszolgáltatottan - leélni egy "életet".
2022. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%
Szegénységben élni.
2022. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
#12 Az sok esetben azonos a magányosság kiváltó okának. Szerintem túlnyomó részt kéz a kézben járnak.
2022. jan. 28. 17:34
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátaid, társaságod és úgy vagy magányos
2022. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 Te most azzal magyarázod, mi rosszabb a magánynál, hogy a magány rosszabb a magánynál. WAT?
2022. jan. 31. 20:59
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek magányos lenni. Ha társaságban kell lennem, alig várom, hogy végre ott hagyhassak mindenkit a fenébe és egyedül maradhassak minél tovább. Tehát számomra minden rossz, illetve kevésbé jó dolog rosszabb a magánynál.

Egyébként szerintem a legrosszabb dolgok az életben a bántalmazás, a meg nem értettség és a mentális betegségek.

2022. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Lemerem fogadni nem egyke családban nőttél fel.
2022. febr. 1. 10:02
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Nem a 16-os vagyok, de ez nem függ össze az egykeséggel. Én nem voltam egyke és a mai napig szerető kapcsolatban vagyunk a testvéreinkkel, de ennek ellenére én is jobban érzem magam egyedül egy idő után. Ez kizárólag alkati kérdés, az egyik nagybátyánk volt ilyen.

2022. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 Az nem mind egy, hogy mekkora az a mérték magányosság kapcsán. (Van egy testvérem, de nagyon régen kiment külföldre. Majdnem olyan nekem érzésre mint ha nem is lenne sajnos.)


De biztos van ilyen személyiség típus aki jobban szereti a magányt.

Viszont teljesen biztosra veszem az ember alapvetően nagyon társas lény.

Az, hogy valaki teljes rendben mentálisan és ennek dacára a magányosságot kedveli szerint a "fehér holló este" nem túl sörű. - Saját véleményem meg ahogy látom a körnézetben, meg kicsit utána nézve.

2022. febr. 1. 10:23
 20/20 anonim ***** válasza:
75%

16. válaszoló vagyok: szerencsére nincs testvérem. A szüleimmel mindig is rossz volt a kapcsolatom, igazi barátaim sem voltak soha, de úgysincs szinte semennyi igényem a társaságra.


"Viszont teljesen biztosra veszem az ember alapvetően nagyon társas lény."


Szerencsére nem mindenki. Sokan vannak, akik szándékosan a magányt keresik.

2022. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!