Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon is vannak...

Magyarországon is vannak ilyen emberek a boltban? Megveszi a dolgokat, és még a boltban eltávolítja a kartonokat, és csak a belső műanyag zacskót viszi haza?

Figyelt kérdés
pl. gabonapehely, nagyobb kiszerelésű árukról a fólia le, stb. Minden felesleges csomagolást már a boltban leszed amit aztán a bolti kukába dob, utána úgy rakja el
2022. jan. 29. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én még nem láttam ilyen kattantat.
2022. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én ezt Angliában figyeltem meg. Néhány ember rendszeresen csinálja
2022. jan. 29. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ja angolok akkor ez érthető https://www.youtube.com/watch?v=VCozLJbAPMQ
2022. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ha Ikeába megyek ahol nagy lelkesen hangoztatják, hogy ők mennyire óvják, védik a természetet, a legzöldebbek a zöldebbeknél is, ahol egy 5cm bútorlábat legalább 2 dobozba csomagolják, ráadásul a nagyobbik akkora, hogy abba egy kisebb tévé is elfér, nos én bizony ha bármit is veszek az Ikeában a parkolóban kicsomagolom, leellenőrzöm, hogy a termék jó állapotban van, minden megvan hozzá ami kell. Ha igen, a kartondobozokat ott hagyom. Fájon az Ikea feje a sok kartondoboz miatt.
2022. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem anyósomék ilyenek.

Kint állnak a bolt előtt, vagy 20 perceket bevásárlás után.

Leszedik a mirelit pizza dobozát, a zöldségek, gyümölcsök nejlon zacskójából át rakják egy kis kosárkába azokat...

Stb...

Egyszer kérdeztem, hogy erre miért van szükség...

Azt mondták, hogy ez a bolt szemete.

Nem viszik haza. 😂😂


Én meg pislogtam nagyokat.

Hogy erre vesztegetnek el 20 perceket.

🥲

2022. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mirelit pizzák dobozát néha én is leszedem, főleg ha többet veszek egyszerre, mivel otthon dobozostul nem férnének be a mélyhűtőbe, de már az autós hűtőtáskába sem. Tehát akkor mi a francért vigyem a dobozát (értsd: a szemetet) haza?
2022. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ott latod, akkor erthetned, mire figyelmeztet. Hirek, tv?
2022. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez miért szemet és nem tájékoztatás?

Összetevők, gyártási dolgok, ha visszahívás van...

2022. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért csinálna bárki ilyet?
2022. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!