Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gyűlölöm a reggeli...

Csak én gyűlölöm a reggeli felkeléseket, ráz a hideg és azt kívánom bárcsak aludhatnék tovább a puha meleg ágyamban? :-(

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 06:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy egyedül.
2022. jan. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
En is utalom. Nalam az a vicces, h hetvegen magamtol felebredek koran, mintha munkanap lenne. Ilyenkor meg szenvedek🤦🏼‍♀️
2022. jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Szintén mint a 2-es. Hétvégén felkelek magamtól 6-kor, kipihenten. Ma reggel meg az istennek nem bírtam felkelni, pedig kivételesen 10-kor már aludtam.
2022. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
A hajnali kelés (reggel 6os műszak) felér egy popsiba szárazonnal...
2022. jan. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Kb 7:30 előtt nagyon-nagyon nehezen ébredek - nagyjából egész életemben igaz volt ez.

Eleve lazán fél órán át nyomkodom ki vagy hallgatnak el maguktól az ébresztők, mire nagyjából magamhoz térek. Újabb idő múlva sikerül kikelnem az ágyból, de még mindig félálomban, a ruhásszekrény előtt vagy fogmosás közben is voltaképpen mikroalvásaim vannak. Meg csukott szemmel járok a lakásban, mint egy zombi.


Na a home office ezen IS segített, heti 1-2-szer pedig még elviseli a testem a korán kelést.


Amikor a COVID előtt mindennap be kellett járni és az akkori munkahelyeimre 7:30-ra illetve 8-ra, akkor hétvégente nem volt ritka a 2-szer 12 óra alvás sem, de délelőtt 10 előtt tuti nem ébredtem fel.

2022. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Szabadnapon nyilván nyugodtabban kel az ember, hiszen nem egy güris nap elé néz. Ez olyan mit hogy fogorvoshoz is nehezeben indulunk, mint moziba.

De egyébként a munkanapi kényszer ébresztő valóban nagyon udorító.

2022. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

én is gyűlölöm, ezért nem kelek korán


most már ébresztőt sem teszek, 8-fél9 körül úgyis felébredek, ha meg nem, na bumm, néha elalszik az ember

2022. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Én ma fejfájással ébredtem. Nekem is rosszul indulnak a reggelek, hiába alszom eleget, hiába fekszem le időben, még ha nincs is semmi különös vagy rossz dolog aznap, akkor is utálom a reggeleket.
2022. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is utálom. Itthon dolgozom 20 éve már, és mostanában fél 8-kor ébredek, viszont egyáltalán nem érzem, hogy kialudtam volna magamat. Tudnék aludni délig is. Soha nem érzem az a jóleső "de jót aludtam" érzést, olyan, mint ha valami kialudhatatlan fáradtság lenne rajtam:((
2022. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy, hany orat aludtal.
2022. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!