Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak van valami jele ha...

Annak van valami jele ha valaki letöröl facebookról?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy úgy hogy ismerem, köszönő viszonyban voltam vele és letörölt. Ez mit jelent?

2022. febr. 1. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem érdekled, rá kell hagyni.
2022. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tartott egy nagytakarítást és törölte azokat akikkel nincs beszélőviszonyban, vagy épp látott tőled valami posztot, eszébe jutott, hogy tulajdonképpen nincs is közöttetek semmilyen kapcsolat és letörölt.

Számomra ez teljesen korrekt és én is ezt csinálom, nem vagytok egymás életében, minek nézegessétek egymást közösségi oldalon.

2022. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos letörölt? Én is azt hittem egy ismerősömre, hogy letörölt, de megnéztem egy másik fiókommal és azon se tudtam megnyitni. Lehet csak magát a facebookját törölte. Messengeren rá tudsz írni? Az elvileg megmarad.
2022. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen letörölt. Ismerősnek jelölöm van odaíírva.
2022. febr. 1. 14:26
 5/8 A kérdező kommentje:
A többi ismerősét akik az én ismerőseim voltak azokat meghagyta.
2022. febr. 1. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolnék, amit a 2-es írt, vagy csak azért törölt, mert valójában nem tartjátok már a kapcsolatot, vagy azért, mert valami olyat posztoltál, ami az ő értékrendjébe nem fér bele.
2022. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, egyik percről a másikra teszik.
2022. febr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyasvalaki letöröl téged az ismerőslistájáról, akivel köszönő viszonyban voltatok, esetleg lehet ahogy szelektálgatást, azaz selejtezést tartott véletlen eltalált téged. Esetleg jelöld be mégegyszer és ha elutasítja a jelölésedet, akkor valóban tőled akart megszabadulni valami miatt.
2022. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!