Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltottak! Miért mentek el a...

Oltottak! Miért mentek el a harmadik vagy a negyedik oltásra is?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#10:

rajtam átment a vírus, szaglás és ízlelés ment el

oltás után 1 napot offos voltam és még kb 1.5-2 nap volt amíg elmúlt a hatása úgy ahogy

fura mód azóta az ízlelésemmel és a szaglásommal lett valami, de nem elment, hanem ilyen mellék ízt érzek és máshogy érzek szagokat


ha nem lett volna kötelező 2 oltás, akkor biztos nem adattam volna be egyet sem (janssent kaptam mivel 2 volt kötelező)

2022. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Krónikus beteg vagyok, gyakran vagyok náthás és gyakran köhögök elhúzódóan hurutosan, gyenge az immunrendszerem, de vannak bennem autoimmun/gyulladásos folyamatok, nagyon félek a poszt-COVID-tól is.

Ezért.

2022. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

#1-es vagyok.


Miért pontoznak le engem az agyhalottak?


Mármint én egy tényt írtam le. Egy olyan tényt ami a neten is visszakereshető. Nem értem, hogy mi baja van egyeseknek.

2022. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

"Mert miért ne?"


Igazából nekem nincs olyan különösebb okom rá.

Nem félek a covidtól, oltatlanul átestem rajta, kellemetlen nátha volt.

A munkahelyemen kötelező, de ezt nem érzem olyan nagy kényszernek, kereshetnék simán mást, ha kellene.

Fesztiválokra, külföldre nem különösebben járok.

A korlátozások hidegen hagynak, számomra teljesen mindegy hogy kell-e maszk vagy sem.


Egyszerűen nem látok rá okot hogy miért NE oltatnám be magam, több betegség ellen is szoktam kérni az oltást. Ártani nem árt.

Amúgy ha a kellemetlen náthás egy hetet el tudom kerülni, én annak is örülök. Oké, nem halok bele, de őszintén szólva ki szeret beteg lenni? :D

2022. febr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

#13

Szerintem soha nem volt szó arról, hogy biztosan életünk végéig 100%-ban védeni fog 2 dózis... Én inkább azzal találkoztam, hogy EGYELŐRE elég a 2, és vizsgálják hogy pontosan mennyi ideig is véd.

De lehet hogy csak én siklottam át valami fölött, tudnál linkelni hivatalos megbízható forrást, ahol ezt hirdették?

2022. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
Külföld, bulik, egyéb szórakozási lehetőségek, meg bízom benne, hogyha minél többen oltatják magukat akármennyi oltással, hamarabb vége lesz a korlátozásnak
2022. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretem, ha korlátoznak bármiben is. Így keleti vakcinákat fel sem vennék. Amúgy omikronnal itthon vagyok jelenleg, 2 hónapja kaptam a 3. Oltást. A megbetegedéstől nem védenek, cserébe valószínü gyengül a vírus hatása, ami hosszú távon jó lesz mindenkinek.
2022. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na 3 oltas azt otthonvagy.. Nekem nincs oltasom es 2 nap alatt elmult, meg edzest se hagytam ki
2022. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!