Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ragadtatok már be liftbe vagy...

Ragadtatok már be liftbe vagy wc-be te vagy a párod?

Figyelt kérdés
2022. febr. 3. 18:23
 1/7 anonim válasza:
100%
A nappaliba ragadtam be mert beragadt a zár, szerencsére volt a fiókban csavarhúzó és szét szereltem a szerkezetet
2022. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szálloda fürdőszobájába ragadtam be egyszer. Klausztrofóbiás vagyok. Szóval gondolhatod... Egy karbantartó szabadított ki.
2022. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom ragadt egyszer be egy étterem wc-jébe. Az apja mászott be, hogy kiszabadítsa. Azóta már eltelt pár év, de még mindig nem meri magára zárni a nyilvános wc-ket, hanem nekem kell állni az ajtó előtt, és őrizni.
2022. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Még szerencsére nem, klausztrofóbiás vagyok sajnos
2022. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kollégium liftjébe egyetemista koromban. Olyan 20 percet kellett várni bent, mire kijött a szerelô. Nem viselt meg különösebben. Mivel vizsgaidôszak volt, azon agyaltam, hogy itt kell rostokolni, mikor tanulnom kéne. Utána, ha fontos dolgom volt, pl. vizsgákra induláskor, inkább nem használtam a liftet.
2022. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Liftbe igen. Nemigazan zavart.. Nyomkodtam a telot mig kiszedtek.
2022. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Liftbe:

Pár éve egy zalai korház pszichiátriáján dekkoltam néhány napig. Lementem az udvarra elszívni egycigit, majd visszaindultam a kórterembe. Lifttel mentem. Aztán a cél előtt fél méterrel megált a lift és hibakódot írt ki. Kiabáltam segítségért. Nem mertem feszegetni azajtót. Egy egész csinos doktornő pedig önnállósította magát és kívűltől felfeszítette az ajtót. Hu de szexi volt. Na ezután kimásztam a liftből és a maradék pár napban lépcsőzni kellett. Érdekes élmény volt.

2022. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!