Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Debrecenben hova tudok leadni...

Debrecenben hova tudok leadni ruhákat rászorulóknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szelektáltam a szekrényemben, és egy jópár ruhára már nincs szükségem, teljesen jó állapotúak, meg minden, csak egyszerűen már kicsik rám. Kidobni sajnálnám, hisz sok embernek nagy segítség lenne ez is. Ezért érdeklődnék, hogy hol van erre lehetőség Debrecenben?

2022. febr. 5. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Vöröskereszt, Cegléd utca.


A Dobozi utcán is van egy konténer a hajléktalanszálló előtt.


Nyilván más helyek is vannak, ezeket tudom kapásból. Talán a családsegítőt is megkérdezheted a Kölcseyvel átellenben.

2022. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Metro parkolójában is van ruhaleadási konténer. Mi oda vittük a cuccokat.
2022. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit még hozzátennék (első), hogy röppent már fel hír arról, hogy a konténerekbe rakott ruhák nem biztos hogy jó helyre mennek, hanem pl. turkálókba eladásra vagy géprongynak. A vöröskeresztes átvevőhelyről viszont tudom, hogy oda bárki bemehet, akinek ruhára van szüksége, kb. olyan, mint egy turkáló egyébként, csak ingyen lehet vinni.
2022. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oksi, 3-as, neked legyen igazad!!!
2022. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!