Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én életcélom, hogy valami...

Az én életcélom, hogy valami olyat tegyek, ami miatt emlékezni fognak rám az emberek.Szerintetek jó cél?Ilyen céllal milyen ötletekkel állnátok elő?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Szarj a westend elé.
2022. febr. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
csak pozitív értelemben gondolod, vagy negatív is szóba jöhet?
2022. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2022. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Talald fel a megszerzett tudomany szamitogepre valo atvitelet, komponalj harom szimfoniat es ket zongoraversenyt, irj hat regenyt, tevezd meg a Mars koloniat, vagy legalabb a spanyoviaszt talad fel.
2022. febr. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Legyél a következő mutáns.
2022. febr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Amigossperanto válasza:
100%

Rosszul tetted fel a kérdést, mivel akarsz az emberek emlékezetében maradni, jó dologgal vagy rosszal? Ezt hiányolom a kérdésedből.


Én csak is a pozitív tetteket javaslom neked.

Reálisan végig gondolva, nem fogsz semmi újat feltalálni jó eséllyel, se nem fogsz új feledezéseket tenni. De sikereket érhetsz el az életben, miáltal emlékezni fognak rád. Például kimagasló tehetséged van a táncban/ zenében/ sportban.

Lehetsz politikus is, bár ez inkább a negatív dolgokhoz kapcsolódik, majd le is írom később, hogy miért.

Ha jó vagy valamilyen tantárgyból például fizikából vagy rajzból, akkor ezekkel érdemes tovább tanulnod a lehetőségeidhez mérten. Egy ilyen diploma már egy akkora siker, hogy a kis környezeted, mint a családod, az osztályod, tanáraid és barátaid körében emlékezni fognak rád.


A negatív dolgokat is felsorolom, de ezeket semmi képpen sem javaslom, mert lehet egyszerűbben járható út, de egyáltalán nem helyes ez az út, és az életben csak a helyes döntéseknek van helye ilyen téren. Az nem helyes döntés, hogy a zsinagógában/ minaretben/templomban/iskolában/nyilvános helyen elkezdesz lövöldözni, gondolom mondanom sem kell miért nem helyes ez a döntés. A politikába azért ne csöppenjél bele, mert onnan az ember csakis szarul jöhet ki, közutálatnak teszed ki magadat és a családodat, nem mellesleg egy borzasztóan kegyetlen és undok világ a politika. Ezekre ne is gondolj, hogy ilyenekbe belevágjál, mert az utóbbi még érthető lenne, az eszméje kapcsán, hogy az embereker akarod képviselni és kiállni egy vélemény/nézet mellett, de a gyakorlatban ez csak a köpdösés mocskolódás világa, nem pedig a véleményeké.


Dícséretes dolog, hogy szeretnél nagyot tenni, hogy az emberek emlékezzenek rád, de kicsit térj vissza a földre és reálisabb célt tűzz ki magadnak! Azért is tedd ezt, mert így magadnak se okozol csalódást, és nem fogod magadat egy ilyen önhitt/nárcisztikus tévképzethez igazítani. Nem szabad hagyni, hogy az olyan gondolatok eluralkodjanak rajtad, mert teljesen lerombolja az önbizalmadat. Remélem tudtam segíteni.

2022. febr. 6. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen típusú emlékezést akarsz. Pozitív, negatív vagy mindegy?


Még régebben hallottam, hogy volt egy ókori figura, aki feltétlenül azt akarta, hogy örökké emlékezzenek rá, de tehetsége, kiemelkedése és tudása nem volt semmilyen téren, sőt, inkább az átlag alatt volt sok mindenben, ezért fogta és felgyújtotta az akkor hatalmas babiloni vagy asszír (?) nem emlékszem pontosan milyen, de közel-keleti/nyugat-ázsiai könyvtárat és az egész a földdel lett egyenlő, még a levéltárosok is bennégtek. Hát el is érte a célját, mert a mai napig ismerik a nevét. :-D


Ha valami értéket szeretnél alkotni és azt akarod, hogy ezért emlékezzenek rád, akkor sok sikert! :-)

2022. febr. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekes cél. Egoista. Csak rólad szól.
2022. febr. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Merénylet Kim Dzsong Un ellen? Szerintem sokan örülnének.
2022. febr. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy akkor már...
2022. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!