Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenben csalódok, nem...

Mindenben csalódok, nem találom a helyem, elmegyek külföldre, visszajövök mert nem jó, itthon megint csak nem jó, de már nem tudok mást. Mivel lehetne megoldani ezt?

Figyelt kérdés

Álomvilágban élek, mindig azt hiszem elmegyek majd jobb lesz, lehet pszichológiai problémám van?

31 éves vagyok, utaztam sokat, éltem 2-3 évet külföldön, utána megint mentem, nem jött össze. Itt vagyok párkapcsolat és normális célok nélkül.

Van pár barátom, de inkább csak ilyen felszines, muszáj valaki alapon.



#visszajövés #álomvilágban él
2022. febr. 6. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nézd má, se külföldön, se itthon nem repül a szádba a sült galamb? Hát hogy a manóba lehet ez?
2022. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán ugy hogy pancser vagyok és nem jól gondolkodok...
2022. febr. 6. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át mit szeretnél elérni az életben.. és kezdj el kapcsolatot keresni, sokban tud motiválni ha van valaki akit szeretsz
2022. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ez miért utazás kategória?
2022. febr. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es a kapcsolatkeresés se megy...pedig nem nézek ki rosszul, legalábbis ezt mondták, ha nem hazudtak...
2022. febr. 7. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Raleltel a bekedre?
nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!