Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagy most szomorú?

Miért vagy most szomorú?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 09:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
szerelmi bánat, csalódás, érzelmi kimerültség, kilátástalanság és minden ami ezzel jár
2022. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Csalódás folyamatosan, magányos vagyok, fingom sincs kinek fogok tetszeni, pedig nem vagyok csúnya...
2022. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Tömören ugyanaz, mint a #2, csak én még ronda is vagyok mellé.
2022. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

én általában nem vagyok szomorú, sőt kifejezetten vidám vagyok

most annyira nem vagyok vidám (bár szomorúnak sem mondanám magamat, inkább csak komolynak)


a halott apámmal álmodtam

2022. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Betegség, magány, kiüresedettség, múltbeli hibákon őrlődés, céltalan élet.
2022. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
83%
#3 dehogy vagy ronda, biztosan nem. Benne vagyunk egy gödörben, ami hozza magával a "ronda vagyok" kövér vagyok" nem kellek senkinek" érzést. Nagyon nyomorultul érzem magam - de tényleg. Sokszor gondolok arra, hogy ha ennyire megborít egy szerelem, mi lenne ha egy komolyabb betegséggel, anyagi nehézségekkel, kellene szembenéznem, pedig nem vagyok már fiatal (48 N)
2022. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Beteg a kisfiam... Életében először. Kimerültek vagyunk testileg és lelkileg is.
2022. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok kitartást kívánok nektek! Bár tudom, ez ilyenkor édeskevés.
2022. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem a hétvégén hagyott cserben 2 olyan "barátom", akikkel 10+ éve ismerjük egymást. Tényleg barátaimnak gondoltam őket, sok mindenen átmentünk együtt. Az egyiknek gondolom megint nem volt kedve az emberekhez (nincs szociális fóbiája, vagy hasonló). Benne az utóbbi időben én tartottam a lelket, próbáltam segíteni a kapcsolati gondjaiban, támogattam. A másik gondolom full el van szállva magától, mert van egy jól menő yt csatornája, és emellett nem volt ideje rám. Rám, aki volt, hogy hazudott a kedvéért, mindenben kiállt mellette, és évek óta csak egyetlen egy dolgot kértem tőle, hogy egy fél napot szánjom rám.

Azért csak gondolom, mindkettőnél, mert nem kértem magyarázatot a tettükre, mert már nem érdekelnek a kifogásaik. Szomorú vagyok, hogy ennyit jelentett nekik a barátságunk, de nem fogok több erőfeszítést tenni olyan emberi kapcsolatokba, amik ennyire egyenlőtlenek. Meggyászolom a dolgot, aztán tovább lépek idővel.

2022. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem a férjem távolodik tőlem, hiába teszek meg mindent. Nagyon fáj.
2022. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!