Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van a fejemben még...

Miért van a fejemben még mindig? Rossz embernek érzem magam.

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt nő vagyok. Van párom, akit szeretek. De.. kb. 14-15 éves koromban beleszerettem egy fiúba, akit kb. 20 éves koromig csak bámultam és bámultam, sose beszéltem vele, de akkor megtörtént, megismerkedtünk és lefeküdtem vele. Ő ilyen "rocksztár" típus, rengeteg nővel csak lefeküdt, aztán szevasz, velem is ezt tette természetesen, nem is hittem, hogy másképp lesz, de belementem. Röviden ez a sztori. Utána, amíg páromat meg nem ismertem, még mindig fülig szerelmes voltam belé (egészen 21-22 éves koromig), aztán huss, évekre el is tűnt a fejemből a srác. Mostanában azonban újra eszembejut, sokszor. Álmodtam is vele, ami nagyon felzaklatott. Lelkiismeret furdalásom van emiatt, hogy itt van a párom, akit tényleg tiszta szívemből szeretek, és mégis eszembejut ez a srác. Nem tudom mi történik velem. Szerintetek még mindig odalennék érte? Ettől rossz ember vagyok? Mit tegyek? Mi a fene történik velem?
2022. febr. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

5 évig szerelmes voltál valakibe, akivel nem is beszéltél?


Ez nyílvanvalóan nem szerelem volt.

Te inkább egy ideába vagy szerelmes, egy elképzelt valakibe, egy helyzetbe, amiben ki tudja milyen elképesztően boldog lennél.

Teljesen el vagy szakadva a valósagtól.

2022. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyan ez a tippem. Szokott ilyen lenni, amikor kiderül, hogy a valóságban nem olyan izgalmas egyik kapcsolat sem, hogy a kitalált szereplőről kezdesz el álmodozni, aki a te esetedben hozzá van kötve egy személyhez, akit ismersz.
2022. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudat alatt rosszfiúkra vágysz. Amíg semmit se teszel, csak eszedbe jut, addig nem baj. Ha a párodat cseszegeted a benned levő frusztráció miatt, az már baj. Ha meg is csalod egy rosszfiúval, az még rosszabb.
2022. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!