Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26-27 évesen nagyon ciki...

26-27 évesen nagyon ciki lenne diákként dolgozni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már 3 évet többé-kevésbé a szakterületemen, de jelenleg nappalis mesterképzésre járok, és fél alatt sem találtam olyan fix állást, amit végezni tudnék mellette, inkább valami rugalmas alkalmi munkára lenne szükségem. Mennyire lenne kínos ilyen idősen újra regisztrálni egy diákszövetkezethez?
2022. febr. 9. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne ciki?
2022. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Tudtommal 25 éves korig lehet diákmunkát vállalni.
2022. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, ez valami új szabályozás? Aktív jogviszonnyal eddig bármikor lehetett diákmunkát vállalni, passzívként lehet 25 év alatt csak. Volt 27 éves tanárszakos "diákkollégám" régen a Tescoban.
2022. febr. 9. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis 25 éves korig lehet diákmunkát vállalni. Akár 40 évesen is lehet menni diákként dolgozni.
2022. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki előtt lenne ciki?

Diák vagy, vagy nem?

2022. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? 32 évesen is mentem.
2022. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem ciki! Vagy inkább lemondasz a munkáról/pénzről, mert Káposztafej Józsinak átvillan az agyán egy másodpercre, hogy idősebb vagy néhánynál?
2022. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én úgy dolgoztam diákmelón annak idején hogy nem is voltam diák már 21 évesen, de elintéztek mindent és csak dolgoznom kellett, jó pénz volt akkoriban, amikor már nem telefonáltak napok óta hogy tudok-e menni, akkor tudtam meg hogy közbeszólt a rendőrség, valami simlisség volt benne.
2022. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki
2022. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!