Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor nyáron az ember strando...

Amikor nyáron az ember strandol a családjával és barátaival nagy vidáman, és hirtelen észrevesz egy 1,85-1,90 magas kopasz, kigyúrt csávót horogkereszttel, SS logóval és birodalmi sassal agyontetoválva és büszkén kihúzva magát, mégis mire gondoljon?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 20:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Hogy ideológiától függetlenül ő is ugyanúgy szeret strandolni mint ti?
2022. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Humor Herold ***** válasza:
87%
Magával meg a családjával legyen elfoglalva, ne mással!
2022. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, nem érdekel. Az ő dolga.
2022. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Ki kell hívni a rendőrt
2022. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Én arra szoktam gondolni ilyenkor, hogy van e epres fagyi vajon? És nehogy elem álljon a sorban, és elvigye az orrom elől az utolsó epres fagyit.
2022. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Hogy öreg korában hülyén fog kinézni a sas az aszott bőrén.
2022. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Engem jobban zavar, amikor tele van szarva a bőrük a tucat mintákkal, ami minden második tetoválton rajta van.
2022. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

#5:

Te zsidó vagy, b*szdmeg?

2022. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
"Jé, egy hülye" -és annyi.
2022. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%

Arra kell gondolni a családdal, barátokkal, és legfőképp a gyerekkel, hogy nem minden ember öltönyben keresi a havi 800at, és ahelyett hogy elfordítjátok a fejeteket, attól még léteznek máshogyan gondolkodó más élethelyzetben felnőtt emberek. Gyerekre nézve a nevelésben az a legnagyobb hiba amikor csak a jót, és szépet láttatják vele, én cigányok között nőttem fel de utólag sok évvel később megtudtam hogy azért is költöztünk a város másik részére hogy ne keveredjek semmibe. De ezzel mit akartak elérni a szülők? Óvni, jóra inteni? Aztán ha egy szórakozóhelyről hazafelé tartva belénk kötnek és megpróbálnak összeverni ott már csak az dönt hogy ki milyen vérmérsékletű, én azért láttam 13 évesen nagy verekedést, amibe volt késelés is, majd sok rendőr és mentős, illetve láttam csoportos boxot cigányok és kopaszok között, előbbi csoport fogadta el a kihívást.


Egyébként csak a nagyon rendezett életű, egykori anyu kedvencei, jófiúk ijednek meg a világtól, szerencsére vannak akik akik rafinált környéken nőnek fel, azok nem fognak megijedni egy kis izomtól és tetoválástól. Amíg nem kapsz össze egy emberrel tettlegességig, addig nem is tudhatod hogy milyen. Külsőleg sok mindenki kemény, de lehet bent meg a sovány szopatja le a másikat...

2022. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!