Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan 30-as nők,...

Vannak itt olyan 30-as nők, aki mostanra jutottak el oda, hogy megvalósítsák önmagukat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy vannak e olyan nők itt, akiknek mostanra tisztult ki, hogy mit szeretne az életével kezdeni, most talált magára, esetleg most kezd el valamilyen képzést. Én 25 vagyok, viszont fogalmam sincs milyen irányt vesz az életem, fogalmam sincs mit akarok és hogy valósítom meg.Mit csináltál eddig? Vannak itt hasonlóak? Mivel foglalkozol? Hogy találtál magadra? Mi segített? Hogyan tovább? Köszönöm a válaszokat.

2022. febr. 11. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a 30 éves nők, úgy gondolkodtak eddig, hogy ma ültetsz, később aratsz elvet követik. Aztán az is lehet, hogy elég lett a sok jóból, ezért inkább önmagukra koncentrálnak, hogy még több jót hozhassanak ki a mindennapi életből. 25 éveseknek, most mit lehet tanácsolni? Nyilván, ők is önmagukat próbálják érvényesíteni, amihez tanácsok kellenek. Legfontosabb, hogy hallgassanak magukra, aztán majd, menni fog a szekér.
2022. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

28 vagyok, mostanra ért be a vállalkozás, előtte biztonságos alvállalkozás voltam, most meg teljesen szbaadlábon, de végtleen szabadsággal, és nagoyn tetsizk. Volt főnököm 35 évesen 2 gyerek után egyszercsak kilépett a hobibfestőségből, és médiavállalkozást indított, mostanra már rendszeresen hívják TV-be és multiknak gyárt tartalmakat.

Vannak ilyen storyk. Jelenleg nagyon megy ez az úgynevezett anyavállalkozás dolog....hogy nők a gyesen újrakitalálják magukat és megvalósítják a dolgot a bölcsi mellett...


Ugyanakkor nem tudom ha nyugigumira vágysz, akkor hát igen, nem megy el minden hajó 30 évesen, de jó ha addig is kezdesz valamit az élettel...

2022. febr. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsivel fiatalabb vagyok, mint 30, de nekem most kezdenek összeérni a dolgok. Több, egymástól látszólag teljesen különböző képzettségem van, amivel szépen körüllőttem a témát, amivel foglalkozni a legnagyobb álmom. Kezd kitisztulni az is, hogy mibe invesztálnék szívesen, mire gyűjtenék szívesen. Lebontottam magamban egy csomó olyan "vágyat", amire egyáltalán nem vágyom, csak a társadalom nevelte belém. Igazából kezdek önazonos lenni ahelyett, hogy mások arcát nézném, tetszik-e nekik, amit csinálok.


Magamat megtalálni csak az idő segített és az, hogy minél több dologban próbáltam ki és tettem oda magam.

2022. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!