Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyi akar lenni,...

Ha valaki öngyi akar lenni, nem az lenne humánus, ha egyszerűen hozzájuthatna olyan gyógyszerhez, amivel gyorsan, szenvedés nélkül vége lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, etikai, stb... kérdés. Csak úgy általában véve, nem most és nem rólam van szó. Elhatározta, hogy nem akar tovább maradni, szenvedni...

2022. febr. 12. 04:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Minden 2-ik tinilány öngyi lenne akkor,mert Ferike épp Vivikével smárolt szalagavatón.
2022. febr. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
No meg a gyilkosoknak is egyszerűbb volna csak bemenni a gyógyszertárba és venni párat...
2022. febr. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Ez akkor humánus, ha valakit ez egy betegséggel járó, hosszú ideig tartó fájdalomtól kímél meg.

Aki tényleg meg akar halni, az talál rá módot.

Aki meg öngyi akar lenni, az inkább ne jusson hozzá.

Mindig leírom: ha öngyilkos lettem volna, mikor azt gondoltam, hogy nincs tovább és mindenkinek jobb lenne, akkor lemaradtam volna életem legjobb részeiről.

2022. febr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mindenki meghalna
2022. febr. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
38%
Igen kellenének öngyilkos fülkék mint a futurámában. De persze, hogy a jelenlegi diktaturában leszarják az emberek jogait.
2022. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gyógyszerek most is vannak. Durva lenne, ha egy gombnyomással ez kivitelezhető lenne.
2022. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Vesz valaki gyogyszert, es belerak italodba.

Egybol meghal.

Szoval semmi ertelme

2022. febr. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
De érdekes... Ha mindenki meghalna, akkor miért is jó és szép ez az élet? Az 5-ös válasza meg valamiért senkinek sem tetszik, komolyan nem értem.
2022. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

"Mindig leírom: ha öngyilkos lettem volna, mikor azt gondoltam, hogy nincs tovább és mindenkinek jobb lenne, akkor lemaradtam volna életem legjobb részeiről."


Mindenki magából indul ki. Neked bejött. Másnak meg nem jön be. Tudod, az a baj, hogy azok vannak mindig szem előtt, akiknek bejön az élet. Akiknek nem, ők a háttérben szenvednek.

2022. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Aki az életet nem versenynek tekinti, az nem tud veszíteni.
2022. febr. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!