Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sebésznek születni kell vagy...

Sebésznek születni kell vagy tanulható?

Figyelt kérdés

Vagy akármi más orvosnak.



Tehát hogy bírja valaki az ilyesmiket. Hideg fejjel kezeljen minden, hatalmas nyomás alatt.


2022. febr. 12. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Úgy még senki nem esett ki az anyjából, hogy sebész volt. Rengeteg tanulás eredménye.

Viccet félretéve, nyilván kell hozzá egy alap-beállítottság. Aki már attól rosszul van ha elvágja az ujját és kiserken egy csepp vér, az nem fogja bírni.

2022. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Egy sebésznél előny a pszichopátia megléte. Nem viccelek, ez tényleg így van. Egy kutatás ki is mutatta, hogy sebészek, rendőrök, ügyvédek, politikusok és médiamunkatársak között van a legtöbb pszichopata. Szerintem nem szorul magyarázatra, hogy miért. Kell a vastag bőr ezekhez, ami egy "normális" embernél jó eséllyel nincs meg.
2022. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Inkább olyan tipus kell hozza aki kiskorában is szöszölős, molyolós tipus volt, kreativkodott ezert turelmes, jo a szem kez koordinacioja.
2022. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Meg persze az is, amit a 3-as mond.
2022. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rosszul vértől meg ilyesmik. De mondjuk egy traumatológián lenni azért elég brutális.
2022. febr. 12. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem mutathatta ki, a rendőröket az euban nagyon kiszűrik. Rendszeres pszichológiai felméréseken vesznek részt. Azért van, mert sokat csak azért mennek oda mert szeretnének fegyverrel parancsolgatni, de ezek hamar kiesnek. De amúgy is csak szigorú szabályok szerint járhatnak el.

Ügyvédnek/politikusnak is kell egy személyiség, de alapvetően te döntöd el, hogy melyik utat választod.

2022. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
#6: Pont azok esnek ki a pszichológián, akik megrettennek a legkisebb vércsepptől. A pszichopata a hazugságvizsgálót is ki tudja játszani. Fogadd el, a legtöbb rendőr pontosan az a "fegyverrel parancsolgatós" fajta, még ha nem is szó szerint. Egy ügyvédnél se kelljen már részletekbe bocsátkozni... Olyanokat védesz, akik kiirtottak egy családot vagy gyerekeket erőszakoltak... Az ilyen hogy néz tükörbe utána? Hát, úgy, hogy pszichopata, az érzelmi funkciói nem igazán működnek. A politikust meg főleg nem kell magyarázni. A legszebb mosollyal vigyorog az arcodba, hogy aztán kőkeményen átvágja. "Pedig milyen meggyőző és bájos volt!" Igen, ezt nevezik pszochopata bájnak. Az emberek nagyjából 20%-a pszichopata. A hivatalos álláspont szerint csak 10%, de ez utóbbi már csak az én feltételezésem, egyre több van belőlük, én meg simán kiszúrom őket. Nem, nem a komor arcú pasas lesz a legnagyobb pszichopata, ennyit elmondhatok. Ahhoz, hogy valakiről ezt ki lehessen jelenteni, nyilván el kell tölteni vele némi időt, hogy kiismerd. Remek színészek!
2022. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát ha valaki bírja a véres videókat, akkor könnyebb lesz
2022. febr. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!