Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Na, mit kaptatok Valentin napra?🌹

Na, mit kaptatok Valentin napra?🌹

Figyelt kérdés
Én semmit.

2022. febr. 14. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gitárhoz vettem húrt magamnak :D
2022. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Faaaaaact
2022. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Testvéremtől:

[link]

2022. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, mert nem tartjuk.
2022. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Testvér miért ad ajándékot V napra?
2022. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartjuk, de idén mégis úgy adódott, hogy vettem a munkahelyi büfében négy feliratos, piros csokiszívet, mert olyan kis helyesek voltak, s már egy héttel előbb odaadtam a páromnak meg a kisfiainknak. Nem valentinra, hanem csak úgy. Erre párom ma meglepett három pici, piros rózsával (szerintem itt vágta a kertben, így a jó :)).
2022. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"Testvér miért ad ajándékot V napra?" - Mert lehet, hogy névnapja, születésnapja van. :-)
2022. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Valószínűleg COVID-os lettem, ez a valentin napi ajándékom, tegnap estefelé kezdett kijönni rajtam. Ha meg nem az, az még rosszabb, mert akkor simán az 1-1,5 havonta aktuális "megfázás" és a COVID maga még hátravan. A gyorsteszt ma negatív lett, de önmagában semmit se jelent ez, kb minden ismerősömnek az lett az elején.



Amúgy meg.


Szingli vagyok. Majdnem kereken 5 éve kezdeményeztem egy fiú-barátomnál, majd 2 hét múlva beijedtem butaságoktól és dobtam. Egyfelől túl élénken éltek még bennem az előző kapcsolat jó és rossz dolgai is. A jókat "elvártam", a rosszaktól féltem. Másfelől idealizáltam, elképzeltem, milyen lesz és megijedtem, hogy nem pont olyan. Harmadrészt féltem az alkalmazkodástól.

Tavaly beszéltem vele, hogy barátként nem tudok rá tekinteni, de ő azt mondta, hogy megpróbáltuk anno, rájöttünk, hogy nem működik.


Nem próbáltuk meg, mert 2 hét alatt dobtam. Semmit se próbáltunk meg végülis.


Amúgy akkor megkértem, hogy kettesben ne csináljunk programot egy darabig és ezt kimondottan sajnálta. Aztán megtört a jég, de nem kellett volna, mert én tényleg... Ráadásul most nemrég pincér is nézett minket egy párnak.


Tudtommal azóta (az 5 év óta) szingli a srác és fogalmam sincs, tényleg 100%-ban túltette-e magát rajtam.


Tudni kell, hogy mindketten eléggé "furák" vagyunk és nem is 100%-ban egészségesek mentálisan, de kompatibilisnek tűnnek a difijeink és sok dologban gondolkozunk hasonlóan.

Mindketten egyedül élünk hosszú évek óta, tehát mindkettőnknek nehéz lesz az alkalmazkodás egy esetleges együttélés során, nomeg a sok magány helyett az, hogy folyamatosan ott van valaki. Viszont együtt kellene megbirkózni ezzel és az út során hasonlóan éreznénk.


Kitalálhattátok, mire lenne szükségem valentin-napi ajándékként: RÁ!

2022. febr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi jól összevesztünk
2022. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nincs senkim. F
2022. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!