Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kocsmai pultos hagyhat...

Egy kocsmai pultos hagyhat értéket a pulton?

Figyelt kérdés

Véletlenül a pultos telefonjára rá esett egy kisebb tárgy és picit megrepedt a telefonja és most rajtunk követelőzik stb...

De mások mondták, hogy amúgy alapból törött volt a telefonja..

A lényeg, hogy hagyhat értéket a pulton?A válaszokat köszönöm 😊



2022. febr. 15. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Erre nincs szabály. A telefonja biztonságáért ő felel, nincs miért követelőznie.
2022. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kéne tennem,mert zaklat minket,de közbe mások azt állítják, hogy törött volt amúgy...mondtam neki,hogy így biztosan nem fizetünk, hogy alapból törött volt és ránk akarja hárítani
2022. febr. 15. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Hagyhat. Oda teszi a telefonját, ahova akarja. Épp úgy, ahogy te. Ha te ejtettél valamit az övére, akkor épp ugyanolyan jogosan vár érte kárpótlást, mintha ő ejtett volna valamit a tiedre.
2022. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták most nekem,hogy a pultos értéket nem hagyhat elől,de majd a tulajdonossal beszélek.
2022. febr. 15. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ohh én leszarnám. Mondjuk a telefonjának semmi keresnivalója a pulton, főleg ha magán. A céges az más, de magántelefonját ne hagyja szana-széjjel, főleg, hogy munkaidőben dolgozni kell, nem messengeren chatelni...
2022. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ő egész nap azt nyomkodja kb fél óra mire kiszolgál és még le is akar húzni,mint mindenki mást
2022. febr. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!