Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy pszichológusnak mi lehet...

Egy pszichológusnak mi lehet a véleménye Orbán Viktorról? Videó lent

Figyelt kérdés

[link]


Előre leszögezem, nem szoktam belefolyni a politikába, nem vitát jöttem gerjeszteni Fideszes/ellenzéki közt, egyszerűen szeretek tájékozódni és megnéztem ezt az évértékelőnek nevezett stand up előadást és feltűnt, mennyire ráng, rossz helyen bológat, nyalja a száját és "vicceskedik", de igazából árad belőle a frusztráció, máshol hangsúlyoz, mint kéne, gyakorlatilag mintha ott se lenne: Nem hogy egy mondatot nem tud megjegyezni, a következő szót is néznie kell a papírról. Annyira elolvasnék róla egy diagnózist komolyan, ennek az embernek biztos, hogy lett valamilyen komoly mentális betegsége.


2022. febr. 15. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Pszichiaternek.
2022. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag szed valamilyen bogyókat. Bár, tegyük hozzá, hogy egyik politikus se normális. Mind hatalom vágyó, pszichopata, jobban mondva ördögi emberek, ha úgy tetszik.
2022. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Normális emberből lehet csak elvileg gondolom,tehát biztos hogy agyhalottat.

A báb még a szerepét se tudja rendesen eljátszani,bakik...

2022. febr. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen érthető, logikus Viktorom ezen beszéde is, mert csakis a baloldal negatívumaira koncentrál, ezzel előtérbe helyezve az ő legfőbb tökéletességét.
2022. febr. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg a skizofrénia gyógyszernek van ilyen hatása. De mit tudom én.
2022. febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Mit lehetne mondani rá?

Mielőtt bevonult katonának, hithű kommunista volt.

Utána egy darabig vérliberális lett, majd amikor látta, hogy a jobboldalisággal több szavazatot lehet szerezni, átvedlett mélykeresztény nemzethy hazafiba.

Az oké, hogy az ember változik az idők folyamán, de nem ennyire! Ez tipikus pszichopatikus kórkép.

2022. febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Kutass a neten, van diagnózisa neki. Asszem elég kemény ráadásul.
2022. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Grazban kezelik szegényt.
2022. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nemtudom mit mondana de lehetne rosszabb is. Így is sok a rossz de nem állunk háborúban nincs kötelező sorkatonaság pedig amúgy nem lenne rossz főleg néhany fiatalnak akik díszb.zik nagyjából. Van munkalehetőség. Nehezen de meglehet élni.
2022. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

9# hát te hülye vagy.


Csak így, egyszerűen.


Igen, lehetne rosszabb is, pl. földbe vájt gödörben is aludhatnánk és a férfiak nyúlra vadásznának, a nők magokat őrölnének.


Az ilyenek miatt mint te halad az ország a sz@r felé, persze a gazdáid fényes luxusban tengődnek.

2022. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!