Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki szeretném használni a...

Ki szeretném használni a gyerekkoromat? 17L Ötletek?

Figyelt kérdés
Van valakinek valamilyen bakancslistaja amit még 17 evesen gyerekként meg akart csinálni és elküldenék nekem? Pont nem akarok meg diákmunkat vállalni mert azt majd felnőtt koromban is tudok szóval olyanokat amiket gyerekként tudok csak :D elkezdtem nézni az en kicsi ponimat meg a peppa malacot :)

#öregedés #Rájöttem hogy öreg vagyok #Mindenhez öreg vagyok #Elment e gyerekkorom
2022. febr. 16. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézhetsz rajzfilmet is felnőttként...
2022. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ezekre lesz majd lehetőséged,ha gyereked születik. Azt mondják,olyankor picit újra lehet élni az időszakot, amikor a kicsivel játszol stb, tulajdonképpen ugyanazt(is) csinálod mint a saját gyerekkorodban.
2022. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"elkezdtem nézni az en kicsi ponimat meg a peppa malacot :)"



Hát ez pont hülyeség, mert ezt bármikor megnézheted életedben!


Én a helyedben táborokba járnék / versenyekre neveznék be, vagy mennék modellkedni vagy statisztának.


Na ott legtöbbször korhatár van.

2022. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hat de oviba akarok járni a kisöcsémmel együtt 😅és játszóházba akarok menni és hercegnő vagy tündér akarok lenni farsangkor 😂
2022. febr. 16. 11:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Hármas kosziii ezek jó ötletek!
2022. febr. 16. 12:00
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajzfilmeket bármikor lehet nézni, én is felnőttként ülök be a Disney mesékre a moziba. Tök megszokott dolog, a mozi pénztáránál sose néztek furcsán. Meg olyan játékkal játszok amiben főleg gyerekek vannak. Van pár akivel tök jókat lehet beszélgetni, például most egy olyannal futottam össze, aki abba a suliba jár ahova én jártam 20 éve, tök jó beszédtéma, hogy milyen volt az én időmben és milyen most.
2022. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szívesen. (3).
2022. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Figy erről már lekéstél :D. 17 évesen már nem vagy gyerek, kiskorú még igen.
2022. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
17 évesen gyerekeskedni, meg gyerekkort megélni akarni, az pont olyan hülyeség, mintha valaki még jóval a nyugdíj után is még dolgozna, és mondjuk 80 felett, az utolsó, amikor az életkora meg a labilis, a kora miatt megroppant egészsége miatt már minden bizonytalan - ki tudja - mennyi időre akarna még nyugdíjaséletet élni.
2022. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen nyelvvizsgára készültem, és megérte, később kevesebb időm lett volna erre, viszont diplomához szükségem volt rá. Szerintem ennyi idősen nagyon hasznos olyan dolgot behúzni, aminek hosszú távon hasznát tudod venni, de most több időd van, esetleg kisebb kiadással jár, mint később felnőttként, esetleg munka mellett. Nekem pl. a jogsi már nem fért bele, de azt is megcsináltam volna, ha nem ütközik a nyelvvizsga előkészítőkkel, most felnőttként munka mellett nincs időm vezetni tanulni, meg sokkal drágább lett, mint középiskolás koromban volt.
2022. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!