Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Dagadozó Agy kérdése:

Melyiket választanátok? Most kézbe kapni 5000000000 forintot, vagy inkább visszamennétek a kiskorotokba a mai emlekeitekkel, tudásotokkal?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Az a félkegyelmű aki le pontozta azokat akik leírták, hogy 5 milliárd, elárulná, hogy miért??

Nekem is annyi jött mi. Ha számolod a helyi értékeket, akkor kijön, hogy 1000millió, ami 5 milliárdnak felel meg.

2022. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Magyarország vissza egy, nem hátra.

Vissza, simán. Nem számít a lé. Na jó, kb vágok elég sporeredményt h bármennyit csináljak vele, de nem ezért mennék vissza.

2022. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem kellene. Okos döntéseket hoztam fiatalabb koromban. A pénzt meg én szeretném megtermelni magamnak. Ha csak kapom, annak nincs olyan értéke. Meg legalább nem lustulok el, ha dolgozom és tudok tovább fejlődni. Szeretem a munkámat és szeretnék nagyon jó lenni benne.
2022. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

13# persze persze, én semmit se bántam meg típus, este meg tele sírod a párnát.

Ezzel csak annyit bizonyítasz, h masszívan hazudsz még magadnak is

2022. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy gondolod, nekem mindegy. Én tényleg boldog vagyok és este a párnámba legfeljebb akkor sírok, ha valami megható filmet nézek. Egyébként nem szégyen a sírás, szívesen megélem a szomorú érzéseket is anélkül, hogy bármit bánnék.

Ha nagyon nem hiszed és kíváncsi vagy, szívesen filozofálgatok erről.

Persze nem mindig döntöttem tökéletesen, de nincs olyan, amiért megérné elgondolkodni egy ilyen lehetőségen.

2022. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Igen, 5 milliárd.


Köszi az érdekes válaszokat.


A visszamenéssel kapcsolatban érdemes megfontolni, hogy nem lenne annyi rossz élmeny a suliban, hiszen az ált iskolás anyagot nagyjábol mindenki 5-ösre tudná csinálni. Aztán tuti a legjobb gimibe vezetne az út. Meg a legjobb melók egyiket sikerülne megszerezni valószínűleg.


Viszont, azzal, hogy visszamegy egy ember, igaz, hogy csak kicsit, de megváltoztatja az eseményeket. És emiatt lehet, hogy picit mashogy alakul a világ, pl a lottószámok.


Erdekes lenne meg, hogy van-e összefüggés abban, hogy ki hány éves, és a visszamenést választja-e. Én arra tippelnék, hogy a kor előrehaladtával a visszamenés a népszerűbb, mert akkor már az idő a legnagyobb érték. Marmint mindig az, de idősödve egyre jobban tudatosul.

Persze az is lehet, hogy valakinek remek élete volt, és inkább a gyerekeire, unokáira hagyna pénzt.

2022. febr. 18. 08:18
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
16: Az idő értékesebb dolog, mint a pénz. Aki időt nyer, életet nyer. Pénzt meg bármikor lehet keresni.
2022. febr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

13 évesen megláttak bennem valamit, amivel ha elkezdtem volna akkor foglalkozni, most milliókat keresnék.

De 24 évesen már késő erre karriert építeni :(

Bár 5 milliárdom akkorse lenne, de nem is vágyom annyira, havi szinten 1 millió bőven elég lenne életem végéig, amit simán meg is keresnék, ha akkor másképp döntök.

2022. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Pénz. Nem akarnék újra gyerek lenni, örülök hogy végre felnőttem.
2022. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
19: Na de most kb szuper-gyereknek minősülnél. Úgy sem?
2022. febr. 18. 10:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!