Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszédommal?

Mit csináljak a szomszédommal?

Figyelt kérdés

Próbálom kerülni, baromi kellemetlen helyzetbe tud hozni. Tuti van valami kattanasa a nőnek... Múltkor is mentem le a kutyával és fütyül ék utánam mint a kutyának vagy mint mikor a dokkmunkasok az utcán a nők után és ez nő!!!!!!

Múltkor is kiabál nekem miért hozom le megint a kutyát én visza neki egyáltalán mi kozod? Zavar? És kínjában vigyorgott... Szerintem elszamolnivalom nincs felé és hallom vissza meg ő szól meg, hogy milyen gusztustalan vagyok... (nyáron a hinaljan a szőr is hoszabb mint a férfiaknak, mindig próbáltam kerülni...) mit csináljak vele mert ez a nő irritál de nagyon. N29


2022. febr. 19. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

SOHA nem használom ezt a szót, de most tipikusan ideillik:


Proliház, proli lakókkal.

Mindenki mindenkit letegez, figyelgetik egymást, primitív megnyilvánulások, primitív dumák ....még a másik hónaljszőre is kifogás és beszédtéma...

Nagyjából így képzeltem el a néhai Hős utcai életképet.

2022. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem mindketten kattantak vagytok többé-kevésbé!
2022. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Nyócker?
2022. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért is lennék én kattant? Mert menekülök egy igénytelen nő elől? Nem vagyunk és nem is leszunkcbaratnok és kerdore von olyan dolgokért amihez semmi köze? Hm... Az komoly...
2022. febr. 19. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyennel szemben szükséges a határozott fellépés, hogy "takarodjon" a dolgaidból és a saját háza tájékán sepregessen. Szerintem aki így viselkedik nem fog a szép szóból érteni sajnos.
2022. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát miért viszed le a kutyát? Szarni bmeg. Ha bolond a nő. Ha meg csak kíváncsi, akkor integetés, heló és spuri.
2022. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5 ezt már bejatszottam, de nem vette akkor se a lapot.

6 közöltem vele mint ahogy irtam utána hallom vissza milyen gusztustalan vagyok... Meg neki áll feljebb

2022. febr. 19. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért vagy erre a nőre ráállva vagyon? Nincs más értelmesebb ember, személy, akivel jobb kapcsolatod lehetne?

Ne foglalkozz az igénytelenségével, vedd levegőnek.

Vagy hívd ki egy kick-box meccsre:).

2022. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért olyanokkal van tele aki semmi érdemleges választ nem tud mondani csak frocsogni, ocsoraloni tudja az embert? Nagyon gáz ez az oldal is már
2022. febr. 19. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy semmibe veszed vagy visszaszólsz, mást nem tudsz tenni, ami legális. Az eddigi válaszolók is kB ezt mondták, nem értem, miért puffogsz!
2022. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!