Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen összetevői lehetnek a...

Milyen összetevői lehetnek a szuper aktivitásnak?

Figyelt kérdés

Szuper aktivitás alatt azt értem, amikor rendkívüli módon aktív az ember. Bármit csinál (mozgás, olvasás vagy bármilyen ténykedés akár fizikai, akár szellemi), azt az átlag aktivitástól JELENTŐSEN GYORSABBAN tudja megtenni. Átlagosan 2-3 havonta szokott 1 nap ilyen lenni. Nem jöttem még rá idáig, hogy miért vagyok olykor (és oly ritkán) felettébb aktív, mert látszólag semmi változás nincs a többi naphoz képest.

Ezoterikus magyarázat NEM érdekel!!! CSAK Tudományos válaszokat várok!

Trágár mentes, indulatmentes, kúltúrált válaszokat várok! Köszönöm!



2022. febr. 19. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán lelki okokra tudnám visszavezetni. Én is gondolkodtam már ilyesmin mert nálam is ez a helyzet, olyankor mikor aktív vagyok nincs annyi vizuális zaj körülöttem, csak egy dologra összpontosítok ezért hatékonyabb vagyok. Nincsenek olyan problémák vagy az agyam nem foglalkozik velük amik elterelnék a gondolataimat

Szerintem...

2022. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat, jól megfogalmaztad!
2022. márc. 12. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!