Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van tele a politika...

Miért van tele a politika rovat fidesztrollokkal?

Figyelt kérdés
Azért írom ide, hátha itt azért normális válaszokat kapok. Tényleg ennyire korlátoltak az emberek, hogy nem látják át mi van az országban? Vagy mi ez a nagy fidesz imádás? Megmondom mi lesz, ha a Fidesz nyer: megnövekedett élelmiszer árak, de a fizetés marad ugyanolyan alacsony, és még lehet benzin sem lesz, vagy ha lesz az is horror áron.
2022. febr. 21. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem trollkodas, hiszen tényleg tükrözi az ország mentalitását.
2022. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Én már nem megyek a politika kategóriába, sok ott a h&lye vagy bérkommentelő.
2022. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolatok+politika rovat már egy rohadvány hely lett, egyikben ugyanaz a pár nőgyűlölő veri magát, megnehezítve ezzel a normális férfiak dolgát, másikban meg a fentebb leírt dolog.
2022. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Zsak krumpliert sokmindenre van jelentkezo.
2022. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Magyarázd már el nekem, hogy nálad mit jelent a "fidesztroll" fogalom?! Én gyakran járok a politika rovatban és kormánypártiként azt tapasztalom, hogy a kommentelők minimum 2/3-a ellenzéki. Ez a kérdések és a válaszok számában is tükröződik (holott a parlamenti arányok már 12 éve pont fordítottak). Arról nem is szólva, hogy a kormánypártiak minden válasza (az enyém is) automatikusan le van pontozva. Akkor is, ha cikkekkel, táblázatokkal, grafikákkal, Wikipédia-oldalakkal, vagy épp ellenzéki(!) portálokon megjelent írásokkal bizonyítjuk az igazunkat. Aki pozitívan nyilvánul meg az Orbán-kormánnyal kapcsolatban, annak a válasza mellett 1 percen belül megjelenik a nullás piros karika. Ez az a 2 táblázat eléggé beszédes (Varga Mihály pénzügyminiszter Facebook-oldaláról származik):

[link]

[link]

Sokszor belinkelem, de mindig lepontozzák. Egyesek szerint ezek kamustatisztikák, mások szerint én magam gyártottam(!), a többiek szerint meg fizetett bérkommentelő vagyok. Cáfolni viszont még egyetlen sorát sem tudták, ami nem csoda, hiszen a KSH-adatok alapján lett összeállítva.

Ugyanez a helyzet, amikor a pártok támogatottságáról szóló grafikákat linkelek:

[link]

Ez például a Wikipédiáról származik és a nagy közvélemény-kutató cégek felméréseit átlagolja. Ez pedig (bármennyire is fáj egyeseknek) 54:41-es Fidesz-KDNP előnyt mutat. Cáfolni nem tudják, hát lepontozzák (ahhoz nem kell túl nagy szellemi muníció).

Mindezek tükrében már csak arra lennék kíváncsi, hogy a GYK-n 2/3-os arányban tobzódó (és még éjjel is kérdéseket gyártó) ellenzékieket miért nem nevezed ellenzéki trolloknak?

2022. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez az a 2 táblázat eléggé beszédes (Varga Mihály pénzügyminiszter Facebook-oldaláról származik)"


igen, pont emiatt beszédes, csak nem úgy, ahogy gondolod


a KSH olyan "adatokat" produkál, amilyeneket a gazdád megrendel tőle..

2022. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!