Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van, hogy a gyűlölet mutatja...

Van, hogy a gyűlölet mutatja a helyes irányt és a szeretet a lehető legrosszabbat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyiket használtad/használod legtöbbször?
2022. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahányszor a szeretetet követtem, mindig csak fájdalmat és keserűséget kaptam érte. Amitől most még jobban gyűlölök. Annyira gyűlölök, hogy belehalok. Ha engednék neki és felhasználnám, azzal jobb lehetne nekem?
2022. febr. 21. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyűlölet mindig rossz tanácsadó! Tévútra vezet. Csak a szeretet útja a járható út. A gyűlölet olyan, mint a cukrozott patkányméreg.


" Ahányszor a szeretetet követtem, mindig csak fájdalmat és keserűséget kaptam érte."


Szóval Kérdező te azért akarsz jót tenni másokkal, hogy viszonzást kapj? Ez nem vall túl erkölcsös jellemre. Ez nem olyan, mint a patikamérleg. A szeretet önzetlen és nem vár viszonzást.

2022. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor a szeretet egy balek.
2022. febr. 21. 22:15
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A szer-etet, a gyűl-ölet.
2022. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

A gyülölet csak elvakult buta tomboló érzelem, ami kb megvéd attól ami úgyis jön: a szomorúságtól, de ez a feldolgozási folyamat része....

Ha a szeretetet követed az boldogság, kivéve ha szolgalelkűen koldulod azt, és minden vackot megteszel másokért hátha viszonzást kapsz...az nem szeretet

2022. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!