Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan személy...

Mit gondolsz egy olyan személyről, aki hisz a számmisztikában?

Figyelt kérdés
Mennyire tartod emiatt okosnak, vagy épp ellenkezőleg, butának?
2022. febr. 22. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Semmit nem gondolok. Esküszöm!

Jelenleg vannak dolgok, amik ismeretlenek előttünk, így nem tudom eldönteni, hogyha valaki valamiben hisz, akkor kettőnk közül kinek van igaza.

2022. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Azt hogy elrugaszkodott a valóság talajáról.
2022. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Szíve joga. Ha neki jó, nekem is. :)


Engem is érdekel valamennyire, és van olyan része amihez kötődök, de van olyan része is, ami átláthatatlan számomra, és nincs benne olyan rendszer, mint pl az asztrológiában. Persze nem ástam magam bele annyira, tehát ez is lehet a tájékozatlanságom miatt.

2022. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
54%
Érdekes a dolog, mert értelmes embernek tartom magam és mások is engem, viszont elég elvont vagyok. Egyszer, még vagy 20 éve a Lynn Buess-féle számmisztika könyv alapján kiszámolgattam az akkori pasim számait. Ez ugye nem jövendőt mond, hanem személyiséget ír le, mint az asztrológia, max. hatásokat említ meg, amik jelen lehetnek. Amiket kiírogattam egy papírra személyiségjegyeket a pasimra, mind igaznak bizonyult. Ellenben a híresebb, Cheiro-féle elemzés egyáltalán nem illett rá.
2022. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

3 vagyok


Az okosság meg butaság ettől teljesen független.

2022. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Mit gondolsz azokrol, akik piszkosul lepontoztak a tolerans embereket?
2022. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!