Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más számára is megállt az...

Más számára is megállt az élet a háború miatt?

Figyelt kérdés

A lakótársamnak igen. Semmit nem csinál, ezzel foglalkozik egész nap. Munkába elmegy, de nincs ott fejben. Ezzel szemben én alig foglalkozom a témával, vannak saját ügyes-bajos dolgaim, ezekkel törődöm. Viszont mindenhol a háborút látom a neten is, és kezdem kívülállónak érezni magam, hogy engem nem foglalkoztat.

Ti hogy vagytok ezzel?


2022. febr. 26. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem normalis…

Az egyik munkatarsam egesz nap a haboruval kapcsolatos hireket nezi MAX hangeron.. aztan azon filozik, mi lesz ebbol, mennyire ijjeszto stb.

Szerinted?

Mar 20-szor szoltam ra, hogy ha vagy hasznaljon fulhallgatot vagy OLVASSA a hireket…

2022. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Számomra nem.
2022. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Unatkozik, így legalább tud izgulni valamin, mivel saját élete jelenleg nincs
2022. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
En is elolvasom, meg kovetem nagyjabol, de attol meg a sajat eletem fontosabb.
2022. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
61%
Követni kell annyira hogy tudjad hogy alakul. Sosem lehet tudni hogy nem e fajul el a dolog és terjed ki világszinten a probléma. Csak annyi kell hogy valaki beleavatkozzon és azonnal világháború lesz belőle. Szóval nem árt képbe lenni. De előre pánikolni felesleges. Ha már ott tartunk hogy kialakul a helyzet na akkor már lehet pánikolni.
2022. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Azt akartam írni mint a #3 kommentelő, de inkább kitöröltem.

Igen, sok unatkozó emberkének ez most az élete fenypontja.

2022. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanúgy vagyok vele mint a coviddal. Kiakadtam hogy létezik ilyen manapság, tájékozódtam, nyugtáztam magamban, megteszem a lehetséges óvintézkedéseket ha odáig fajul a helyzet, de nem pánikolok hitelre. Persze nagyon sajnálom az ártatlan áldozatokat, de nem osztogatok meg semmit, nem szól a falam sem erről, még az amúgy full nyugis párom is többet pörög a témán.

Igaz mi nyugatabbra élünk, itt "még süt a nap", a többi emberhez, ahogy elnézem el sem jutott a hír, mert ugyanolyan sudribunkó parasztok mint az egész vírus-háború előtt (sőt rosszabb).

2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem követem 0-24 ben, de néha megnézem a híroldalakat mit írnak mik történtek. Emiatt nem áll meg nekem az élet, dolgoznom ugyanúgy kell, itthon is van épp elég tenni valóm. Persze kollégák, barátok, család körében ez az egyik napi téma, de nem erről beszélünk állandóan.
2022. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
(nagyon segíteni sem tudok, mert a helyi állam a nadrágot is lezabálja rólam, így egy nyomorék segélycsomagra sincs pénzem, örülök hogy kajátra meg tankolni marad....)
2022. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Az enyém nem állt meg, sajnálatos, hogy indítottak egy meddő háborút, rengetegen fognak meghalni és a környezet is lepusztul a semmiért, de engem ez nem különösebben befolyásol bármiben is.


Élelmiszeripari gyarban dolgozom, laborban, ott bent a beosztottak szerintem azt sem tudjak, hogy háború van, a sori munkások folyton ezt beszélik.


A rengeteg fotel virológusából most külpolitikai szakértő lett, remek. Egyik témához se értenek

2022. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!