Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Fat Accept mozgalommal...

A Fat Accept mozgalommal szimpatizáló,azt támogató kövér nők vannak itt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mennyien vállalják fel,hogy megvédik a kövér embereket a diszkriminációtól.Én támogatom a mozgalmat,mert tudom milyen sokan bántják a kövéreket.
2022. febr. 26. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanannyian bántják őket, mint a szemüvegeseket vagy genetikailag vékony, de egészséges embereket. Ráadásul, ők nem is sokszor nem is tehetnek ezekről a dolgokról, míg az elhízottak többnyire igen.

Ne értsd félre, támogatom, hogy senkit se bántsunk, de a tények kimondását ne állítsuk már be diszkriminációnak. Vagy milyen jellegű diszkriminációra gondolsz?

2022. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ennek egy karos oldala is. Mármint nyilván, ne bántsunk senkit, ezt támogatom. De a túl sok felesleg egészségtelen..és nem hinném hogy jó irány, ha azt erősítjük hogy fogadd el magad. Persze nem a pár plusz kilóra gondolok, de van egy szint ami felett már nem kéne erősíteni a másikban hogy jó az úgy ahogy van.
2022. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztalom,hogy a kövéreket sokkal többet kritizálják,mint a dohányosokat vagy az alkoholistákat. Diszkrimináció alatt olyan esetre gondolok,hogy egy volt túlsúlyos barátnőmet nem vették fel eladónak egy kis boltba,mert nagyon kövérnek tartották. Helyette egy primitív cicababát alkalmaztak.
2022. febr. 26. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
A kövér ember le tudna fogyni, ha akarna, de sajnos többnyire nem akar. Ez a gond.
2022. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez szomorú, hogy a kövérekkel máshogy bánnak. Mármint kevésbé veszik őket emberszámba, a vékonyabb emberekkel kedvesebbek az emberek, jobban bánnak velük. Mert na, attól még, hogy valaki túlsúlyos, ő is ugyanúgy ember.


Viszont azt nem szeretem, amikor a durván elhízottak jönnek azzal a dumával, hogy a kövérség gyönyörű, stb. Mert na, valljuk be, egészségtelen ha az ember elhízott. Szóval persze, fogadd el magadat, szeresd magadat, és pont ezért tegyél az egészségedért, mert szereted önmagad. Szóval persze, ne rúgjunk bele ott a másikba ahol csak tudunk, viszont ne is próbáljuk meg bemesélni a többi embernek, hogy az elhízottság tökre okés, mert nem az. Amúgy én is voltam elhízott, és mindig is tudtam, hogy ez így nem oké, vègül tettem is érte, és most már egészséges testsúlyban vagyok. Életem legjobb döntése volt az életmódváltás. Szóval szerintem a túlsúlyos emberek is megérdemlik az ugyanolyan bánásmódot, mert ők is ugyanolyan emberek, viszont az elhízottságot nem okés elfogadni.

2022. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Kövéreket ne bántsuk, de a “cicababa”t nyugodtan le lehet primitívezni. Értem.
2022. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

"Diszkrimináció alatt olyan esetre gondolok,hogy egy volt túlsúlyos barátnőmet nem vették fel eladónak egy kis boltba,mert nagyon kövérnek tartották. Helyette egy primitív cicababát alkalmaztak."


Más helyre meg a kövért vették volna fel a cicababa helyett. Ez ilyen. Biztos megvolt az oka, hogy miért őt választották. Egy dohányboltba pl több vevőt vonz egy cicababa és mivel általában kisebb a hely, könnyebben és gyorsabban is tudja kipakolni az árút.

Egyébként, az ismerősöd hány kiló?

2022. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért primitíveztem le,mert tényleg ostoba volt. A vevők sem szerették.

Nem ismerősöm volt,hanem a kedvesem. Nagyon kövér volt,175 kg,de ehhez képest mozgékony volt.

2022. febr. 26. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Atyavilag, azért 175kg nem kevés, az már bőven nem az egészséges kategória. Ne haragudj de én sem alkalmaznám…bunkóság vagy nem.
2022. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
175 kilósként, mégis hogy lehetett mozgékony, már ne haragudj? :D
2022. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!