Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én is megvárassam?

Én is megvárassam?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm napokig képes váratni a messengeren. Pl megkérdezem hogy van, erre 3 nap múlva válaszol egy mondatot, majd elkezd velem beszélgetni, es szó nélkül megint lelép napokig. Ma ő írt rám, és arra gondoltam, most akkor én is 3-4 napig váratom a válaszommal. Ti mit tennétek?
2022. febr. 26. 18:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Amit szeretnél, valszeg nem fogja meghatni mivel ő is ezt csinálja. Egyébként nem kötelező azonnal elérhetőnek lenni.
2022. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem is az azonnali elerhetősegről van szó, hanem arról ha valakit napokig váratsz, az már a bunkóság kategória szerintem.
2022. febr. 26. 18:57
 3/35 anonim ***** válasza:
37%
2# szerintem meg nem.
2022. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg te vagy egy borzalmasan türelmetlen ember.
2022. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
24%

szerintem meg az internet es a messenger arra van hogy gyorsan es kozvetlenul lehessen kommunikalni.

lehetetlen hogy egy ember napokig nem kepes valaszolni egy uzenetre, akkor mar kuldok neki levelet postan

buta emberek


kerdesre valasz: en mondanam neki hogy ez bunko dolog, lehetetlen hogy 3 nap alatt ne szanjon 10 percet arra hogy elolvassa mit irtal neki, neked ez rosszul esik (jogosan)

2022. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy sem a kerdes, uzenet, sem a kapcsolat termeszete. Konnyu megmondani a frankot.

Igen, vannak nagyon egyoldalu kapcsolatok. Nalam ilyennel a mi van, most haragszol, volt a reakcio. Ahol tok egyoldalu minden ertelemben, ott megmondom, hogy emiatt nem oke nekem. Ilyenkor en viszont ki is szallok.

2022. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Én van hogy napokig nem válaszolok, mert egyszerűen nincs kedvem. Van dolgom, nem erek rá mindig.
2022. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
5-ös, ezt finoman szóvá is tettem neki. Kifogás mindig volt. Most meg már én vagyok úgy, hogy minek beszégessek olyannal, aki valójában flegma velem.
2022. febr. 26. 19:12
 9/35 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Többször jeleztem neki hogy ez így nem okés. 3-4 napig nincs válasz, majd úgy tesz mintha semmi sem történt volna. Sőt kb elvárás hogy neked ez ne essen rosszul, és hagyd hogy kedve szerint elővesz.
2022. febr. 26. 19:14
 10/35 A kérdező kommentje:
Tehát 7-es mielőtt ítélkeznél, kicsit gondolkodj.
2022. febr. 26. 19:15
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!