Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarhatta ez az emailom az...

Zavarhatta ez az emailom az iskolaszövetkezetes mentoromat? Mert nem válaszolt rá csak a másikra

Figyelt kérdés
Megkérdeztem tőle hogy tegezzem vagy magázzam-e miután már írogatok vele egy ideje munka miatt. Meg hogy nem tudom eldönteni mi a szokás itt náluk. Az emailt azzal kezdtem hogy tegnap beadtam egy papírt az irodába megkapta-e. Utána jött ez a kérdés. Furcsálhatta ezt az emailt?
2022. márc. 3. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Furcsálhatta bizony. Ő a MENTOR, azaz a magasabb rangú, és gondolom az idősebb és képzettebb is. Ki vagy te, hogy felrúgva az illemet bizalmaskodj, és tegeződést ajánlj???
2022. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen eléggé nagy illetlenség felajánlani, már ne is haragudj.


Persze, elkönyveli annak, hogy gyerek vagy még, de na.

2022. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugy oszinten, szerintem nagyon felfujjatok ezt a dolgot. Lehet csak nem volt ideje valaszolni ra, nekem is van olyan iskolaszovetkezetes koordinatorom, akit zaklatni kell meg a fontos(!) dolgokkal is, hogy visszairjon.

Nem hiszem, hogy zavarna, csupan vannak fontosabb ugyek, amiket el kell inteznie.

2022. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!