Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zsiros Deszka (youtuber)...

Zsiros Deszka (youtuber) gazdag, vagy csak játssza az agyát, esetleg hitelből van neki pénze új motorra, autóra?

Figyelt kérdés
Ki, mit gondol róla? Csak egy csóró, akinek hitelből van pénze?

2022. márc. 6. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Gazdag.
Hitelből van pénze.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Gazdag, de nyílvan játsza az eszét.
2022. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Zsíros Deszka és a felesége együtt keményen dolgozik a földeken, hogy legyen mit eladni és legyen pénzük. Reggeltől-estig kint kell lenned sokszor. Sok-sok mindent termesztenek, rengeteg munka van hogy jó minőségű termékeket tudjanak eladni. A földműves/zöldségtermesztés nem abból áll csak hogy elülteted. Nyáron a 40fokban is kell kapálni, reggelente locsolni, gazolni meg permetezni stb. Számolnod kell azzal is hogy kár éri a növényeid, rovarkár, természeti katasztrófa ezek ellen védekezni stb, nem álom munka, Japánban meg földrengés, tájfun, heves esőzések amik tönkreteszik a növényeid elég gyakoriak. Betakarítási időszak sem könnyű, mert oké hogy betakarítod de utána el is kell adni. Csinált videót erről. :)
2022. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Igen, ezt tudom, de abból a munkából nem lehet meggazdagodni. Szerintem hitelből van neki pénze és a munkából fizeti vissza hitelt.

2022. márc. 6. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Csávó nagyon tele van.

Ők így költöztek ki, majd mindenét vagy jórészét amije volt, belefektette a kinti életébe.

Most amit látunk a videókban, az abból van, meg a kint termelt pénzéből.

2022. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
2.válaszoló vagyok. Ez az Ő magánügye hogy miből fedezi a szórakozásait. Ha hitelből akkor hitelből, Zsíros Deszka fizeti nem Te, nem Én. :) Nekem személyszerint nincs gondom a videói tartalmával, szerintem nem felvágásból tölti fel hogy vett egy új motort vagy egyéb dolgot. Ő azért is vlogol szerintem hogy az anyanyelvét használhassa, mert egy teljesen idegen országban van és biztosan hiányzik neki a magyar nép, a "saját "vére, nyelve, kultúrája.
2022. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Aki tele van pénzzel, az nem így néz ki és nem ilyen közvetlen, normális ember, szerintem ő is minimálbérből él meg kint.

#5

Én is bírom a palit, szerintem is jófej, nincs vele gond, azért jó látni, hogy nem felejt el magyarnak lenni, bár, már korántsem magyaros a stílusa, mert nem pesszimista és a többi. 🙂

2022. márc. 6. 20:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám rá a videók alapján, hogy Japán középosztálybeli. De videók alapján nem igazán lehet megítélni.
2022. márc. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem gazdag átlagos



Felesége meg egy átlagos szamuráj családból származik

2022. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hitelből van pénze? Nem veti fel a pénz.
jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!