Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csúnya vagy akkor nem...

Ha csúnya vagy akkor nem lehet elérni, hogy ne beszéljenek lekezelően?

Figyelt kérdés

Tehát annak ellenére, hogy bármivel próbálkozol, kiállással, szépen kéréssel, felszólítással, agresszióval, kedvességgel stb, semmi nem fog működni?


Esetleg ha dúsgazdag vagy, esetleg nagyon képzett egy szakterületen, az az egyelten esélyed, hogy tiszteletet kapj?


2022. márc. 8. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya vagyok, mégsis nagyon ritka, hogy valaki lekezelően beszél velem. Aki meg igen, az nem csak velem beszél így.
2022. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Cseppet sem vagyok szép, sőt, mégsem szoktak lekezelően beszélni velem az emberek. Igaz, igyekszem, hogy ne is adjak rá okot.
2022. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2


Ez a baj, igyekszel. Ha megfelelsz mindenkinek talán békén hagynak. Ez pont az általam felvetettet igazolja.

2022. márc. 8. 18:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki kell állni magadért. Én ahova megyek és megismernek, idő után rájönnek nem vagyok félős, nem nagyon mernek cikizni. De régen nem ilyen voltam, akkor engem is csesztettek. Néha bele kell állni az emberek arcába
2022. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ez a baj, igyekszel. Ha megfelelsz mindenkinek talán békén hagynak. Ez pont az általam felvetettet igazolja."

Igazából cáfolja, hisz ez mindenkire egyformán igaz.

2022. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4


Ez a baj. Ha bekeményítesz akkor meg te vagy az antiszoc szociopata. Ebből sehogy sem jöhetsz ki jól mert a külsőd dönti el hogyan keretezik a viselkedésformádat. Ha például félénk vagy csúnyaként akkor mekkora lúzer vagy, a szép emberként vagy az akkor milyen cuki félénk.

2022. márc. 8. 19:12
 7/11 anonim ***** válasza:
De, ehhez ki kell mondani az igényt az embernek.
2022. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező te valami szociopata lehetsz vagy téged nagyon sokat basztattak. az emberrel a viselkedése , tekintélytelensége, negatív, irritáló viselkedése miatt beszélnek lekezelően és emiatt b*szogatják őket nem azért mert valaki csúnya
2022. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


De 14-18 korban azért kezdődik el ez az egész mert csúnya, nem?


Utána meg már megtörik, nem szocializálódik és a viselkedése is negatív lesz, védekező, mások számára irritáló.

2022. márc. 11. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:

nemXD legalábbis én CSAK azért mert valaki csúnya még sose baszogattam senkit, sose voltam lekezelő senkivel.


Volt több csúnya osztálytársam általánosban és gimiben is de aki csak csúnya volt sose viselkedtem vele így. Volt olyan, igen, aki csúnya volt de emellett igénytelen, büdös, bunkó, köcsög és nyomorék is. Nyilván vele nem voltam kedves, sőt bunkó voltam, igen. De volt olyan osztálytársam is aki nem volt kimondottan csúnya, de mivel egy nyomorék barom volt nem voltam vele normális és kedves.

2022. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!