Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha maszkot hordok így hogy...

Ha maszkot hordok így hogy nem kötelező, hihetik azt hogy nem tudok róla hogy eltörölték?

Figyelt kérdés
Mert valójában csak így érzem jól magam nyilvános helyen és tömegközlekedésen. Nem a vírus miatt hordom
2022. márc. 8. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ma több embert is láttam, akik még (mindig) hordták. Nem az jutott róluk az eszembe, hogy nem tudnak a rendelkezésről, hanem hogy valamiért még védik magukat.

Ja, és nem kell foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol.

2022. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan, ki a frászt érdekli, hogy vadidegenek mit gondolnak?
2022. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Sose hiszem azt, egyszerűen nyugtázom, hogy ő így érzi biztonságban magát, és kész :) szerintem a többség nem gondolja ezt túl.
2022. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a covid előtt is hordtam néha maszkot (pl.pollenek ellen), akkor a kutyát nem érdekelte. Azóta úgy néznek rám mintha valami elmeháborodott űrlény lennék..

Még nem szóltak be miatta (csak itt a neten), de megbámulnak.

2022. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Én továbbra is hordom, és #4-hez hasonló tapasztalataim vannak; rosszalló, lesajnáló nézések, pillantások, neten beszólogatások. Egy valaki kérdezett rá a miértjére, másokat nem is érdekelte.

Azért hordom amúgy, mert így érzem jól magam, valamint haza sem szeretném vinni az idősebb szüleimhez (egyetem és tömegközlekedés miatt sok emberrel érintkezem, és nagyon gyakran csak én vagyok a maszkot hordó fél).

2022. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy oktatáson, ahol vagy 40-en voltunk, kötelező lett volna a maszk, de csak a teremben, de senki sem hordta. Kivéve egy embert. Senki sem szólta le meg semmi, én is csak a végefele vettem észre hogy ő amúgy maszkban van🤷‍♂️
2022. márc. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!