Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted lesz még folytatásuk...

Szerinted lesz még folytatásuk a Covid híreknek?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. márc. 10. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
29 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Putyin elzavarta a vírust.

Ha vége lesz a háborúnak, akkor számíthatunk rá.

2022. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jós sajnos én sem vagyok, de így figyelembe véve az elmúlt 2 évet, lehetséges, hogy most megint eltűnik akár egész nyárra, még őszre is. Majd November végén, decemberben visszaköszönt valami variáns, és akkor jön majd, hogy az emlékeztető 4. oltás nem ártana.
2022. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Egyrészt lett egy nagyobb baj, másrészt meg már kiégtek tőle az emberek. És nem lehet egyszerre két problémán aggódni. Mindig a nagyobbik bajon lesz a hangsúly. Egy atomháború árnyékában senkit nem érdekel már a nátha. Ha valakit hasba lőnek, nem fog közben fogfájásra panaszkodni.
2022. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván attól függ, hogy lesz-e új mutáció, és ha igen akkor milyen lesz. Egyelőre nagyon úgy tűnik, hogy vége, de majd kiderül.
2022. márc. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Hermann Görog is megmondta, egyszerre csak egy fenyegetés!
2022. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A ma reggeli közszolgálati hírekben szó volt róla. Elmondták hogy itthon kevesebb a fertőzött, Németországban megint több, de aki eddig nem oltatja be magát az mielőbb szíveskedjék.
2022. márc. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5. Hermann Göring-et akartál írni, ugye?
2022. márc. 10. 09:48
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Természetesen. Faralt az ujjam.
2022. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

“ Németországban megint több, de aki eddig nem oltatja be magát az mielőbb szíveskedjék.”


Igen, mára rekordot döntött.

Érdekes, hogy az utóbbi két hétben 3 szétoltott kollégám is beteg volt.

2022. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

#9

Miért érdekes? A covid elleni oltás nem véd más betegségek ellen, én is voltam már influenzás meg kaptam el 1-2 vírust ami kidöntött, nyilván ezek ellen nem véd az, hogy covid ellen oltva vagyok. Semmi "érdekes" nincs ebben.

2022. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!